Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két hosszú szőrű tacskóm...

Van két hosszú szőrű tacskóm és testvérek. Nem tudom, hogy lehet e őket pároztatni. Ismerőseim egyik fele azt mondja hogy igen a másik fele pedig azt hogy nem. Esetleg van valakinek tapasztalata ilyen téren? Lehet őket pároztatni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 23:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.Nem kell engem ostobának nézni,mert hát az első válaszoló is azt kérdezte,hogy "meg-e dugnám a tesómat meg stb..."

Gondoltam,sőt tudtam hogy nem lehet,mert nagy valószínűséggel beteg kölykök születnek,csak kíváncsi voltam mások véleményére.

Egyébként ne akarom ivartalanítani,mert különben sem laknak együtt a kutyusaim.A szuka az itthon van velem a kan pedig nagyiméknál,tőlünk az ötödik házban.

Nem vagyok állatkínzó,nem is írtam ilyen félét,mert ahogy a válaszokból olvasom,páran annak tartotok.

Falun lakom és kicsi korom óta vannak kutyáink/macskáink.Soha nem fordult elő még olyan hogy "csak szimplán zsák és kuka".A kutyusokat egy picit nehezebben sikerült elajándékozni,mint a macskákat,de mindig elvitte őket valaki.

2010. szept. 1. 15:08
 12/12 Laikus válasza:

Kérdésére nemleges a válasz!

Szaporító!Jó lenne már tisztázni mit is jelent pontosan!Az ivartalanítás előnyei, hátrányai, ebben is jó lenne ha valaki az igazat el merné mondani! Köszönöm ha valaki érdemben hozzá szól!

jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!