Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha 2 évente tápot váltok?

Baj, ha 2 évente tápot váltok?

Figyelt kérdés
Csak mert szeretnék több fajtát is kipróbálni.

2021. szept. 27. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha mondjuk Brit Care-re váltasz, nem lesz baja a kutyának, de azért érdemes figyelni a kutya jelzéseire, székletére, viselkedésére, szőrére, stb.
2021. szept. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem is baj, ha nem mindig ugyanazt a fajtát kapja. Én mindig másfélét veszek neki. Kutyus köszöni, jól van. A kutyaszart bocs, de nem szoktam nézegetni.
2021. szept. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2021. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2021. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Fokozatosan valts neki mindig. Par napig keverd a regit az uj tappal, mindig tobbet az ujbol, es kevesebbet a regibol.

En nem magyon tudok neki mast probalni (ettol neha begyullad a fule), mert ha mast kap, par nap utan megy a hasa, vagy eppen hanyik, vagy a fule gyulld be megjobban. Nem (nagy) baj ha valtassz, de a fokozatosaagra figyelj! Ne hirtelen valts!

2021. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze, fokozatosan, 10 nap alatt váltanék át mindig, csak azért kérdeztem, mert mindenki azt mondja, ha egy táp beválik, akkor annál kell maradni és kész.

De engem érdekelnek a különböző tápok, ide ha beírom a keresőbe a neveiket, mindről jókat olvasni és nemigazán tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam, mert ha mindjárt az első beválik, akkor a többit ki sem próbáltuk, pedig jó lenne, kíváncsi vagyok.

Viszont a kutyusnak sem szeretnék rosszat, szóval, ha szerintetek nem kéne, akkor nem ugrálok, maradok egynél.

Amúgy ezeket szeretném megpróbálni: Real Nature Wilderness, Carnilove, Platinum, Purizon, Orijen, Belcando Mastercraft.

2021. szept. 27. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem baj, egyébként a gyártók is változtathatnak, azt meg a legtöbben nem követik le, hogy ugyanaz-e az összetétel, mint korábban (emberi élelmiszereknél sem).
2021. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy hivatalosan ez a 6(+az acana, de az nem szimpi) a legjobb a jelenlegi kutyatáp kínálatból, ugye?

2021. szept. 27. 09:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a Real Nature wildernessre és a Purizonra tudok egy nagy piros pontot adni.A Carnilove nekem egy kicsit drága már,és semmivel nem jobb mint a fent említett kettő.

A többit nem próbáltam,mivel bevált a Real Nature és a Purizon :)

Egyik kapja egyiket,másik a másikkal lett elégedett.Real Nature-nek a konzervjeit is próbáltam,de hamar el tudtuk hagyni,simán a tápot is eszi így nem kavargatom,mert kicsit drága.:D

2021. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Én azokból amik szimpatikusak voltak vettem 3-4 kg kiszerelést, amire elfogy 1 féle látom hogy jó-e vagy sem, utána pedig összegzem és kb 6 hónap alatt fixen tudom melyik táp kell a kutyának, meg mikor (nyári-téli kondi pl)
2021. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!