Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyen pénzem az...

Hogyan legyen pénzem az állatorvosra?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kutyám beteg lett,

gombás füllfertozese van plusz

kijön a lában megint a toklász csúnya sebes és fel van neki dagadva.


Sajnos hó vége van,nincs pénzem,szüleim sincsenek akik kisegitenének azzal, hogy fizetik az állatorvost.

Teljesen magamra vagyok utalva

Szeptember 6 kezdtem,1 hete veszítettem el a munkámat egyéb okok mmiat,3 hétre kaptam keményen 60e Ft, amiből már csak 40 maradt.


Ma voltam interjún felvett egy cég,de jövő héten kezdek, szóval októberre 40 ezer Ft kell gazdálkodjak,sajnos novemberben kapok teljes havi fizetést.


Nem tudom mennyi lesz az állatorvos.

Valaki tudna segíteni

Hogy szerezzek pénz a leghamarabb.


Már elkeseredésemben arra gondoltam,hogy kiállok az út szélére



2021. szept. 27. 13:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Hitel?
2021. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
94%

Meg kell kérdezni, hogy részletben fizetheted-e. Állatpatikában erre való orvosságok vizsgálat nélkül.

És mindig félretenni pénzt az állatra. Ha kutyát tartasz, ez ezzel jár.

2021. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
97%
Illetve az új cégnél fizetesi előleg után érdeklődni.
2021. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem jár,nem kapok.
2021. szept. 27. 14:03
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem gáz, hogy már első héten hát bocsi tudnátok adni 50e Ft előleget? Megpróbálom nem arról van szó,hogy nem
2021. szept. 27. 14:04
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Provident vagy hasonló kis összegű rövid lejáratú hitel kell neked, számold ki, hogy mennyi kell a kutyára + a hónapra + arra, hogy törleszteni is tudd az első fizudig.
2021. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Metionin ***** válasza:
94%
Kérhetsz részletfizetést az állatorvosnál, illetve állatvédő szervezettől kérj segítséget, hogy fizessék ki a számlát, aztán ha lesz pénzed, visszautalod nekik.
2021. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
91%
most mit vársz, utaljunk neked pénzt? kérj kölcsön baráttól, ismerőstől, nem hiszem hogy nincs egy olyan ember sem a társaságodban, akitől kérni lehetne, esetleg adj el valamit amit már nem használsz
2021. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Nem nem kell utalni nekem pénz

Megoldások kellettek és kaptam

2021. szept. 27. 14:07
 10/34 A kérdező kommentje:
Pár baráttol és ismerősétől kérdeztem,de nem tudnak adni mert most nekik se jó,épp a babára kell....
2021. szept. 27. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!