Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta ezt a kutyám a...

Miért csinálta ezt a kutyám a hússal?

Figyelt kérdés
Tápot eszik, néha kap maradékot ha neki való. Ma egy darab csirke és kacsamellet és rizst. A csmellre rá volt ragadva egy kis gombás szósz. Odament ahogy leraktam,de aztán mintha nem izlene neki vagy félne tőle, kerülgette,nyalogatta,bele akart harapni aztán mégse, járkált fel alá. Azt hittem fáj foga vagy ilyesmi de ahogy kivettem a húsokat a tápot és rizst azonnal megette. Férjem most mondja,hogy tegnap se nagyon akarta a kacsa bőrét megenni. Lehet h más "szaga" van? Amugy sült volt és nem volt romlott.

2021. szept. 29. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ritka elkényeztetett egy ebzet.
2021. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem válogatós,bárhol bármikor bármit megenne.ezért is meglepő.
2021. szept. 29. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Lány kutya? Lehet, hogy érzi, hogy az zsíros és vigyázni akar a súlyára.
2021. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Hozzá van szokva a táphoz,és szimplán nem igényli,hogy bele kevergess mindenfélét.

Esetleg külön érdemes megpróbálni táp előtt oda adni neki.Éhesen működik a konyhamalac üzemmód.

2021. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
A kacsa nagyon zsiros. Bort sose adunk a kutyanak. Nem jo neki. A zsir se.
2021. szept. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

A kutya az orrával dönti el, kell, vagy sem az a bizonyos étel.

Valami összetevője nem tetszett a kutyádnak.

2021. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor a kacsabőrt értem, de a sima bőr nélküli mellét nem mert azon egy deka zsír sem volt. Ez kettő darabka hús volt a táp tetejére tettem,nem volt belekeverve. Akkor a gombás szósz lehetett a ludas, ami a csirkemellre ráragadt.
2021. szept. 30. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:

A kutyák ehetnek és esznek is gombát.Ami ránk nem veszélyes közülük az rájuk sem.

Szimplán nem igényli,hogy adj neki a táp mellé mást is.Nem akar gyomorrontást :D

2021. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy "tápos".
2021. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!