Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám...

Mit csináljak ha a kutyám menekül a póráztól?

Figyelt kérdés
Még gyakorlunk, de jól sétál ahhoz képest, viszont mindig nehéz ráadni, vagy lefongi kell, vagy fogócskázni. A kutya suli jó ötlet lenne, de nehéz lenne megoldani. Annyit rontotunk el, hogy 2017-ben született, és idén kezdtük el sétáltani (bár akkor én még kölök voltam és nem tudtam volna sok dolgot csinálni, és azt mondják, hogy nem feltétlenül kell kölyökorban sétáltatni a kutyát, de ebbe ne menjünk bele). Van valami megoldás? Mert ezen kivül egy teljesen normális szuka németjuhász (faj tiszta).

#kutyasétáltatás #probléma #fél a póráztól
2021. szept. 30. 17:56
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
20-as, ha végleg nem jó, természetesen megyünk. Felnőtt kutyát nehezebb (régebben azt írtam könnyebb, de nálunk fiatalon kellett volna) Egyébként nem nehéz valóban, ha lefogom, de az nem jó neki.
2021. okt. 25. 16:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!