Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajták erősebbek...

Melyik kutyafajták erősebbek a bull típusúaknál (közelharcban le tudja győzni)?

Figyelt kérdés
Csak egy elméleti kérdés ez természetesen, mert sokszor olvasom, hogy azért vesz valaki bull, mert az hű de erős és nem lehet legyőzni.

2021. okt. 1. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy hiszem, hogy a Csivaóva
2021. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nagytestű pásztorkutyák(kuvasz, kaukázusi, komondor, káj stb) mindenképp.
2021. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Pásztorkutyák. Kuvasz, káj, komondor, kau, kangal, stb.
2021. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Moszkvai őr kutya az egyik legerősebb. 3-as nem minden pásztor kutya... A pulit ketté harapná. 2-es szerintem harapásra gondolt de testi erőben és kitartásban tényleg a nagy pásztor kutyák az erősebbek.
2021. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld!
2021. okt. 1. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

A puli nem pásztorkutya.

Harapásban is a nagytestű molosszerek és pásztorkutyák.

2021. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg azért vettem anno,mert karakteres kutya.Egyszerűen van egy olyan..megjelenése és kisugárzása ami szerintem nem félelmetes,vagy ijesztő hanem lenyűgöző.

De ettől függetlenül egy végtelenül kedves kutya volt,a mai napig nagyon hiányzik. :)


Azonban a vele egy kaliberű,és tőle kisebb kutyákat leszámítva nem nagyon van esélye egy esetleges harcban.

Tudni illik egy pit vagy stafford nem több 25- nagyon maximum 35kg-nál (az is már azthiszem a Staffi,a pit súlyra többnyire kisebb,de már biztos ebből is van XL,meg XXL,meg tudja a bánat..).

Ami több is az csak túlsúlyos,de a túlsúly semmit nem dob az erőléten.


Állíts csak egymás mellé (akár képzeletben) egy pitbullt (legyen most a maximum 35kg-os súlya) és egy Bullmasztiffot (maximum 80kg).

Lehet,hogy a pit edzve izmos,és széles,de a bullmasztiff termeténél fogva is előnyben lesz,úgy maga alá gyűri,hogy onnan ki csak isteni szerencse szedi.

2021. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

4!


A puli juhászkutya(terel), nem pásztorkutya (őriz) !!

2021. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagytestű pásztorkutyák, masztifok, talán rottweiler. Ha csak a harapóerőt nézzük: Egy ember harapóereje 160 psi, Egy németjuhászé 240 körüli, egy pitbullé szintén, amstaffnak szintén, egy staff - bullé 325 psi, a masztifok 550 psi körül harapnak, egy kangál, vagy egy kau már 700 psi - al is haraphat. Az oroszláné 1000, a medvéé 1200, a krokodilé 3700. Mondjuk én találkoztam már 45 kilós stafi keverékkel. De érdekes módon ezek a nagy stafik általában a legbarátságosabbak. A kisebbek között több a veszélyes.
2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!