Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak ilyen rágóka?...

Amstaffnak ilyen rágóka? Valóban tartós lehet?

Figyelt kérdés

Van más játéka is, de akarok egy olyat a nappaliba, amit anélkül rághat, hogy egyhamar tönkremenne.


[link]


[link]


2021. okt. 2. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a kávéfa botot ajánlanám. Egyébként Kong játékunk nincs, viszont én jókat hallottam róla.
2021. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én Bolder Colliem is széthatap 1 játszás alatt állítólag ,,megsemmisíthetetlen" játékokat. A felsőnek szerintem üreges a belseje azt pikk-pakk megsemmisíti. A második pedig ketté fog szakadni, de én ránézésre a màsodikat választanám.
2021. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1# Botunk van, de az ugye kültérre való, azzal kint szokott játszani. Bentre is akarok valamit venni, hogy bent is legyen “valamije” amivel egyedül is elvan. :)
2021. okt. 2. 10:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2. link kölyökkutyáknak való, felnőtt kutya pillanatok alatt megsemmisíti. A fekete harang jó, de nem szétrághatatlan. De relatív sokáig bírja... :D
2021. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bentre van a kávéfabot és azzal tényleg nagyon sokáig elvan
2021. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kong strapabíróbb mint az átlag játékok de nem hinném hogy egy amstaffnak elpusztíthatatlan.

Mondjuk nálunk az a szabály hogy a játékokat nem rágjuk csak dobáljuk meg játszunk vele, de nem rághatja szét direktbe, mert akkor naponta vehetnék újat. Rágcsálni hozok neki rágócsontokat vagy ilyen vastag fahusángokat, persze ezeket csak az előszoba kövön trancsírozhatja szét, ott meg könnyen felsöprök.

2021. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne legyen elől mindig neki játék, mindig te veszed elő és rakod el.
2021. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A labdákkal, kötelekkel így vagyok én is, sosem hagyom nála. Viszont egyszer vettem neki ilyen műanyag szerű anyagból készült kisebb csontot, egy évig rágcsálta. Ha nem is napi szinten, de hetente 3x tuti elővette, amikor kedve volt hozzá. Letettem a szekrényre, ha szüksége volt rá, odahozta az ágyra, lába közé fogta és rágcsálta. 900 forintos bolti kacat volt. Nem találom a boltokban! De mindegy is, valami komolyabbat szeretnék, azért is keresgélek. Egyszer vettem 3500 forintért valami szétrághatatlna zöld valamit, pár napig bírta. Tehát az ár nem minőségfüggő... Nehéz találni, sajnos.
2021. okt. 2. 17:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezert kell a barf ,mert akkor raghat eleget…

A jatek nem arra valo,hogy ragjon.


Ha nincs meg a mozgatasa egyutt (veled kocogas),akkor bizony rongalni fog : jelzi,h nem foglalkozol vele.


En is ma ugy mentem dl,h ot nem vittem,maris a kutyaseta ridikom kipakolta az agyra. Ha tovabb maradtam volna,szet is ragta volna minimum ezt a taskam .


Szinten amstaff gazdi

2021. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# Nem rombol a kutyám, le van mozgatva. Szó sem volt ilyesmiről...
2021. okt. 3. 05:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!