Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket szoktatok otthon játszan...

Miket szoktatok otthon játszani a kutyával?

Figyelt kérdés
Itt nagyon esik,sétálni akartam vele ennek ellenére,de nem tetszett neki...inkább jött volna vissza a házba. Mit játszak vele ami érdekes és leköti?
2010. szept. 1. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én trükköket szoktam neki tanítani (101 kutyatrükk c. könyv), meg tárgyakat eldugni és azt meg kell keresni. Vagy ronggyal huzakodni.
2010. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedvenc labdája, játéka, akkor dobáld neki. Ha olyan kedvem van, hogy nem baj ha harapdál, akkor én szoktam vele birkózni egyet, imádja, de a kezem bánja. Ha van otthon finom falat, nyugodtan tanítgathatod. Sok sikert! Amúgy milyen fajta?
2010. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Labdázós birkózós tanulós. Ami tök jó, hogy el dugsz neki dolgokat, és meg kell keresnie. Ez eléggé leköti és lefárasztja. Kezdetben mondjuk jutalom falatot úgy, hogy kizárod és nem látja hova teszed. Akár pontosíthatod is, hogyha megvan, akkor jelezze fekve, vagy ülve, vagy ilyesmi. Ha azzal már jól megy, akkor mehet a labda keresés, és a végtelenségig lehet bonyolítani.
2010. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Shih-tzu:D a labda dobálgatást már unom,bár ő nem..:D Még kicsi,9hónapos tehát annyira sok mindent nem tud és nem is kötik le a feladatok-_-" bírkózni is szoktam vele,de akkor meg bevadul:D
2010. szept. 1. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az ágyban szoktuk kicsit beőrjítjük, meggyömöszküljük vagy megfogjuk a száját akkor ugy játékos kedvébe kerül elkezd az ágyon ugrálni felle szaladgálni nagyon élvezi, vagy van h legugolok ő szembe velem mozdulatlanul teszek egy hirtelen mozdulatot közbe mondom neki h hopi azonnal odajön hozzám rámugrik leugrik rámugrik elkezd bolondozni:)
2010. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én rongyozni szoktam vele, meg rongyal emelgetem, van enki felkötve ilyen rongy és azon lóg, labdázni, birkozni, pofozgatom és akkor játékos kedvébe jön, olyat jáccook vele hogy a kezemből elkell vegye a játékod, de persze nem adom oda csak ugrál és kapkod érte, de néha leterit és elveszi ;)



De igaz ezt én a pitbull-omal jáccom. :D

2010. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fogócskázunk..mindig kergetnem kell és mindig elbújik előlem bemászik az ágy alá és onnan ugat:Dlabdázunk birkózunk stb:Dja és tanitgatom a kis yorkimat:D
2010. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!