Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok a következő...

Mit szóltok a következő sokkoló videóhoz? Én nem bírtam végignézni.

2010. szept. 1. 15:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ez a csaj nem ember...
2010. szept. 1. 15:34
 2/22 anonim ***** válasza:

Hogy szakadt volna a feje az anyjába a büdös kis qrvának!!!

Addnék neki pászkát, hogy rothadjon meg, megtanítanám neki 1 életre, hogy mit kel kezdeni a kölyökkutyákkal, ha már 1× felelőtlenül lett 1 alma!!! FELHÁBORÍTÓ!!!

2010. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Előzmény: váratlan szaporulat, nincs pénz a táplálásra, oltásokra meg féregtelenítésre. Megoldás: bedobom a tóba, felveszem videóra és röhögök egy jót. Eredmény: ha meglátja valaki az utcán sétálni, jól szétveri a pofáját. Én legalábbis biztosan ezt tenném, csak nem tudom hol lakik. Sajnos!
2010. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég gyakori, sokan hagyják szülni évente kétszer a kutyájukat, aztán midnen alkalommal így eldobáljak őket. Konkret esetet is tudok. Nem értem, hogy lehetnek ennyire szívtelen emberek...
2010. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem merem megnézni . Már sejtem mi lehet benne :'( És ha belenéznék egész este sírnék :( Még így is megtelik könnyel a szemem hogy belegondolok :(
2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És még kesztyűt húzott a hülye k*rva , azt hiszi valami baja lesz a kicsiktől??? Kár, hogy nem nagyon látszik az arca, de hátha ígyis felismeri majd valaki és megkapja amit érdemel. Őt dobnám így bele, de úgy hogy meg legyen kötve keze lába.
2010. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nem értem,hogy lehet valaki ilyen gonosz....-.-" ez nem emberi.Őt kéne beledobni.De nem oda,hanem egy sokkal nagyobba -.- a tenger közepére.mindegy szóval mindenki átérzi és tudja h. mit gondolok.Nem folytatom tovább mert a

akkor kikellene csillagoznom...

2010. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Attol tartok, szar lesz neki, mert viszonylag jol azonosithatoan latszott az arca, es magyar a draga...

(Feljelentes megy - dolgozzanak csak a sunok a penzukert.)

2010. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem is ember...
2010. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Tényleg fel kell jelenteni, hogy lehet?
2010. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!