Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy bolhanyakörv?

Mennyibe kerül egy bolhanyakörv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék a kutyámnak venni egy bolhanyakörvet. De mennyibe kerül? Én úgy halottam 500Ft.Ez az ár nekem megfelelne,mert elég olcsó. Szerintetek ennyi lehet?
2010. szept. 1. 15:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nekem megfelel egy olcsobb is. A régi kutyámnak is olcsó volt és nagyon is megfelelt. Nem volt benne bolha.
2010. szept. 1. 16:06
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi is olcsóbb fajta nyakörvet szoktunk venni, mert nem élünk úgy, hogy megengedhetnénk magunknak a több ezer forintosat, viszont abban is van igazság, hogy nem a legjobb.

Volt, hogy a kutyánk nyakörvvel bolhás volt.


Én azt ajánlom inkább, hogyha nem tudsz ezreket költeni rá, akkor vegyél valami bolhaírtó szert, ami általában nem olyan drága és jobban is be szokott válni.

Mi Neostomosan-t szoktunk venni, olcsó (azt hiszem úgy 300 FT egy ampulla), és tényleg használ. Meg kell fürdeni vele az állatot és tuti nem lesz bolhás.

2010. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Egyszer már mi is vettünk egy ilyesmit. De semmi értelme nem volt. Megfürdettük és megmostuk,de másnap úgyanúgy bolhás volt. És szegény kutyimnak annnyi van. :S
2010. szept. 1. 16:17
 14/36 anonim ***** válasza:
Kérdező a drága nyakörvek 7-8 hónapig is jók. Így azért nem olyan drága. Ha nem tudsz így sem akkor inkább vegyél spot-ont inkább meg ilyen fürdetőt, azok vannak ilyen 800-1000-1500 Ft körül.
2010. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
ha orvoshoz kell vinni a kutyád akkor elviszed?
2010. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
hát nem tudom holnap megérdeklődöm Győrben egy kutyaboltban. Amúgy kiskutyának is lehet bolhanyakörve? Megpróbálom a nyakörvet elsőnek. Amúgy 4 hónapos.
2010. szept. 1. 16:21
 17/36 anonim ***** válasza:
4 hónaposnak nem ajánlott.
2010. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
10%

Ha már bolhás, akkor egy 500 Ft-os nyakörv szart se ér, tényleg vegyél inkább szendvicset belőle.


A nyakörv egyébként sem irtásra, hanem megelőzésre szolgál, akkor is ha többezres.


A neostomosan oldat viszont elég jól kiirtja, de nem elég a kutyából kiirtani, mert a peték mindenhol megtelepszenek, és amint kikelnek, már ugrik is vissza a bolha a kutyába. Tehát mindent amin feküdni szokott kimosni, és legalább 2-3 hétig naponta porszívózni, és a kutyát is akár többször megfürdetni az oldattal. Aztán ha sikerült kiirtani, akkor jöhet a nyakörv megelőzésnek.


Egyszer nálunk is volt komoly bolhaprobléma, és semmivel nem bírtam kiirtani, zabálták szegényt a bolhák bármit is csináltam. Kiderült, hogy egy sün család lakott a kertben, tőlük kapta mindig vissza.


Szóval az összes többi állatot is bolhátlanítani kell, különben esélyed nincs.

2010. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Miért ne vinném el orvoshoz a kuyámat? Haggyáá máá az ilyen kérdésel. De amúgy ha ennyire tudni akarod a falubeli állatorvosunk nagyon rendes és anyukám részletekbe is kifüzetheti ha pl. be kell oltani vagy valami. De egy bolhanyakörvet nem füzetheti ki részletekbe. :S meg ajánlott nekünk az állatorvos egy jó boltot. 4 hónaposnak miért nem ajánlott?
2010. szept. 1. 16:28
 20/36 A kérdező kommentje:
Jólvan majd veszek belőle egy szendvicset. HAHAHAHA!!! Nah elég a válaszokból nem érdekel senki vélemyénye. Majd megkérdezem a boltóstol ő jobban tudja. ENNYI!!!
2010. szept. 1. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!