Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy bolhanyakörv?

Mennyibe kerül egy bolhanyakörv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék a kutyámnak venni egy bolhanyakörvet. De mennyibe kerül? Én úgy halottam 500Ft.Ez az ár nekem megfelelne,mert elég olcsó. Szerintetek ennyi lehet?
2010. szept. 1. 15:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
6%

hát te nagyon hülye vagy kérdező..

a nyakörv megelőzésre való,de szerintem még arra se max a több ezer forintos..a boltos nem azért van ott,mert feltétlenül ért is hozzáá..csak rádsózza hiszen neki az pénz..

szegény kutyád sajnálom,vegyél neki bolhaírtót ha annyira bolhás. frontline nagyon jó 1900ft 2-10kgos kutyákig,de ha annál nagyobb akkor értelemszerűen az ára is növekszik.

ha azt aakrod,hogy a kutyád egészséges és ne vakarózással teli életet éjen akkor áldozz rá kiba szott 2000Ftot. MINEK NEKTEK KUTYA HA NEM TUDJÁTOK ELLÁTNI?

2010. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
aha 500..meg is haltak hamar azért volt annyi,ugye?
2010. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
én nem értem miért kell oltogatni a kérdezőt,semmiből sem veszünk luxust a kutyáinknak,így a bolhanyakörvből sem,és micsoda meglepetés nem bolhásak,nem betegek és nem is voltak betegek
2010. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Kösszi 16:45. és igazad van. Mi sem élünk jól a kutyánknak is ennyi telik.
2010. szept. 1. 16:47
 25/36 anonim ***** válasza:
9%

Akkor tényleg marha jól elláthatjátok őket, ha volt már vagy 500. A normális élősködő irtás ugyanúgy hozzá tartozik az alapellátáshoz, mint az etetés, és a sétáltatás, meg az oltások beadatása, és a féreghajtás.


A hatékony bolhairtáshoz pedig nem elég egy 500 ft-os nyakörv, de ha te ragaszkodsz ehhez, akkor vedd meg, és próbáld ki, aztán majd meglátod az eredményt.


Mindenesetre elég buta dolog ezen így megsértődni.


Majd két hét múlva ne írj ki kérdést, hogy még mindig bolhás, pedig te mindent megpróbáltál.


Frontline combo kb. 3000 Ft, és a petéket is megöli, illetve távol tartja a kullancsokat, atkákat is. Sokkal olcsóbb, mintha mondjuk el kap valami kullancsbetegséget a kutya. Ráadásul 3 hónapig véd.

2010. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

16.00,16.19 ti mekkora s*eggek vagytok!b*zd meg ha nem a kérdésre válaszolsz akkor mit pattogsz itt?Mert apucidnak futja 10ezres nyakörvre,azért?

Amúgy meg érdekes,nekem macskám volt és tökéletesen megfelelt neki évente 1db 500ft-os bolhaírtó nyakörv egy darab sem volt benne,mióta ráadtuk,előtte meg állandóan hemzsegett tőlük.Ha a macskának jó,akkor a kutyának is.Azért tegyük hozzá egy macska nem ugyanolyan mint a kutya,az járkál össze-vissza,más macskákkal "érintkezik" állandóan,mégis megoldotta a problémáját a szerintetek "gagyi" 400ft-os nyakörv.Bár gondolom te a legdrágább kutyaeledelekkel eteted a kutyákat mert tipikusan az a h*lye lehetsz,aki beveszi,hogy abba mindenféle vitamin meg tápanyag van(nem is kehes ló meg ki tudja miben megdöglött marha).

Ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk,emberek,nem kioktatni a másikat.Az ilyen s*eggeket le kellene innen tiltani,mert szerintem egy normális választ nem bírtok megfogalmazni.

/1.válaszoló voltam/

2010. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen első válaszoló,és nagyon is igazad van. Nekem is volt már kutyám és vettünk neki ilyet és használt. Csak azért tettem fel a kérdést,hogy hátha drágább.De úgy láttom nem. És köszi szépen. Én is felháborottam ezeken,de már nem érdekelnek.
2010. szept. 1. 17:07
 28/36 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit kell ezen ennyit veszekedni?

Megkérdezte, hogy mennyibe kerül egy bolhanyakörv, válaszoltak rá. Kész, vége, most mit kell még oltogatni a másikat?


Nem mindenki él olyan körülmények között, hogy több ezer forintos nyakörvet, szereket és tápot vegyenek a kutyának. Nem hiszem, hogy azért lesz valakiből jó gazdi, mert a legdrágább cuccokat megveszi a kutyának. Ha nem futja több ezres dolgokra akkor nem futja. Lehet ezen felháborodni, de ha anyagilag nem engedhetik meg maguknak, akkor kár oltani emiatt. Legalább akar tenni valamit az ellen, hogy ne legyen bolhás a kutyus. Hagyhatná csak simán, hagy vakarózzon...

2010. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

nem vitázom veled.

1.vagy valami kutyab*zi vagy,aki előbb alszik a kutyája óljában ha az elfoglalja az ágyát,minthogy lezavarja

2.vagy valami elkényeztetett újgazdag h*lyegyerek-ha az utóbbi,akkor tegyük fel anyád nem tudna neked 20ezer forint helyett "nacit" venni csak 5ért,akkor tőle is megkérdeznéd,hogy minek kellett neki gyerek?Mert kb ilyen értelmes vagy

Reagálhatsz nyugodtan rá,bár nem vagyok kivancsi a hülyeségedre,az ilyenekre szoktam mondani,mint Te: Mondjad,bolond.

Csak előbb magadon kéne elgondolkozni mielőtt leoltassz mást egy tök normális kérdés miatt,hogy te milyen ember vagy.Részemről ennyi okostojás.

/1.válaszoló voltam/

2010. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek van annyi pénze hogy drága dolgokat vegyen a kutyának!!! és akkor nem is lehet kutyát tartani ha nem luxus körülmények között élsz? nem lehet társad mert nem tudod megadni neki az 5000 ft-os nyakörvet?! igazatok van kedves oltogatók hagyjuk a menhelyen pusztulni a kutyákat ott biztos jobb helyük van -.-
2010. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!