Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 12 hetes törpe tacskón...

Van egy 12 hetes törpe tacskónk,1 hete van nálunk. A SELECT GOLD tápot ajánlották, szereti is,viszont nagyon sokszor kakil 10-15ször naponta,ez tuti nem normális.Azt olvastam lehet a táp az oka. Nektek milyen táp vált be?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Biztos nem erre számítasz, de nem éri meg az ilyen túl árazott sz.r.

Bőven megfelelő a boltokban kapható 2-3 vagy a 10 kg-os kiszerelésü kutyatáp. Pl Lidl, mert a Tesco-s valóban nem jó.

Semmi baja a kutyának tőle, még szeretik is.

2021. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze nagyobb korban.

Első voltam.

2021. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hányszor kap enni? A kölykök anyagcseréje gyorsabb, mint a felnőtt kutyáké.
2021. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

1-es 4-es nektek amúgy van bármiféle lövésetek arról hogy mennyibe kerül ez a kutyatáp, vagy, hogy milyen kiszerelésben kapható, és mennyire jön ki egy napra?

Vagy csak jólesik ideböffenteni a semmire se jó "tanácsokat"?


Kérdező, ha sok a széklet, rossz a hasznosulás. Nekünk az egyiknél az Acana, a másiknál a Brit Premium vált be.

2021. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Josera Mini Junior bevált. (Brit Care Juniort és Purina Pro Plan Puppyt próbáltuk még, de maradtunk a Josera-nal).11 hónapos most, a mai napig is azt eszi (illetve most már keverve a Josera Mini Deluxe-szal, ami felnőtt táp); napi 2, max 3kaki volt/van.
2021. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Brit tápok (egyik kutyám Care-t eszik, másik Fresh-t) váltak be nekünk, de a Josera-val is csak pozitív tapasztalatom volt.
2021. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
83%

Tesco,lidl táp? Komolyan? Tudod hány százalék benne a hús?

Kérdező! Ha van egy jó minőségű kutyatápod,akkor semmi másra nincs szüksége a kutyusodnak! Ne hallgass az előttem hozzászólóra…. Azok a tápok tele vannak minden szarral,húst pedig csak 2-7% ban tartalmaz. Egy jó minőségű táp hústartalma minimum 65%. Mégegyszer írom,minimum!


Milyen állaga van a kakinak? Normál? Vagy hígabb?

Volt féreghajtva? Kölyköknél a férgesség vált ki többszöri hasmenést. Attól,hogy a kakiban nincs féreg,még lehet férges.

2021. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Maya Bunnyheart ***** válasza:
80%

Az előző helyén mit evett? Egy darabig jó lenne ha azt ehetné amit eddig, mert az egy hét alatt sok változás érte (új hely, másik kaja) az is kihat az emésztésére. Tápot csak fokozatosan szabad váltani, először csak pár darab új és a többi a régi, és napról napra növelni az újat és csökkenteni a régit. A Select Goldnál vannak sokkal jobb tápok is.


Szuperprémium tápok: Orijen, Acana, N&D, DaDo, Platinum, Real Nature, Carnilove, Purizon, Belcando

2021. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet engem is pontozni nem érdekel aki lenézte az elsőt de én sem etetem hússal a kutyát.

Jó ár nagy kiszerelés és sokáig elég.

Lehet jönni azzal hogy nem kell kutyát tartani ha nincs pénzed 2000ft/KG áron venni tápot. Hát van de nem veszek ilyeneket.

2021. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Háromszor eszik egy nap. A széklet állaga normális a mennyiséget sokallom

2021. okt. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!