Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fényvisszaverő felszere...

Milyen fényvisszaverő felszerelést használtok, ha este/szürkületben mentek sétálni a kutyával?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Decathlonos fényvisszaverő mellény, illetve világítós biléta.
2021. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Flitteres nyakorvet. Noi farsangi ruhabol keszitettem.

A sima nyakorve rajta van es ez pluszban van rajta.

2021. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ilyet használok: [link]

Nekünk a világítós nyakörv nem vált be, hamar tönkrement, illetve a kutyám nyakán olyan sűrű sörény van, hogy elnyeli a nyakörvet, és semmi nem látszik a világító nyakörv fényéből. Próbáltam még bringás villogót is, de az mozgás közben kikapcsolt, ahogy hozzáütődött a pórázhoz vagy a kutyához. Maradtunk ennél a mellénynél. Illetve én is hordok láthatósági mellényt, plusz van egy tölthető, erős fényű fejlámpám.

2021. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk is Decathlonos van, illetve egy Fressnapfos világítós nyakörv.


Mondjuk ha simán az utcán sétálunk nem adjuk rá, inkább akkor fontosabb amikor kirándulunk vagy nyaralni jön velünk és a vízparton vagy az erdő mellett sétálunk.

2021. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A trollkodókat jelentettem, szerencsére törölték az idióta válaszokat, a többieknek ment a 👍

2021. okt. 9. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

A hámon van valamennyi fényvisszaverő és a pórázon gyárilag, rajtam pedig ilyen "rácsapós" karkötő/eredetileg nadrágszár összefogó biciglis bigyó van.


Nem fényvisszaverő, de egy biciklis szilikon lámpa is van a hámon.

2021. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!