Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős (15-16 éves) kutyának...

Idős (15-16 éves) kutyának Pedigree?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gagyi, de ebben az árkategóriában (1200Ft/kg) már próbáltuk a Brit Premiumot és a Josidogot is, de egyiket sem ette boldogan, a Brittől ráadásul puha és sok lett a széklete. A Pedigree-től teljesen rendben van és szereti is. Gondolom ilyen idős korban már nem árthat neki sokat a rosszabb minőségű táp, nem? 70% hústartalmú konzervet kap hozzá hetente kiegészítésként, illetve heti 1x kap lágy tojást.


Ha tudtok esetleg még ilyen árban apró szemű tápot, akkor írjátok meg nyugodtan. Én ezeket találtam.



ápr. 29. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen idős kutyának már kb. teljesen mindegy.


Ha azt jóízűen eszi, akkor hadd egye.


Most ez olyan mintha azt mondanád egy 80-90 éves embernek, hogy "Papa 1 cukorral idd azt a kávét, nem egészséges 2 cukorral inni".


Káros a cukor, és egy 30 éves ember kerülje ha tudja, de egy ennyi idős ember ha alapjában véve egészséges, akkor teljesen irreleváns hogy 1 vagy 2 cukorral issza azt a kávét.

ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azért nem ajánlom,mert semmi tápértéke nincsen, tele van nyomva ízfokozóval és színezékkel.


idős korban is fontos a jó minőségű étel


Inkább nézz utána és főzz neki.


Brittől az én kutyáimnak sem volt jó a széklete.


Próbálgatni kell több félét,oké idős,de akkor se kell egészségtelen táppal tömni.


Én nem értek egyet az elsővel.

ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 a példád helytelen. A kávéivós hasonlat mondjuk arra jó, hogy adnál e parizert jutalomfalatnak. A nagypapás hasonlan inkább úgy lenne jó, hogy hagynád e hogy mindig gyorskaját egyen?

Finom, jóízűen eszi, de a kutyának a pedegree annyira egészséges, mint embernek mekin élni. Ugyanolyan ízfokozós, színezett műkaja mindkettő

ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

3


De egy idős kutyának akkor is teljesen mindegy, mert ha prémium tápot eszik sem fog már 10 évig élni. Egy 2 éves kutyát ne etess Pedigree-vel, de egy 15 éves kutyának már teljesen mindegy, nem fogja az életminőségét jelentősen befolyásolni.

ápr. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
A Pedigree konkrétan szemétből van. De etesd vele nyugodtan, ha szeretnéd, hogy hamarabb elpusztuljon.
ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
10 évig nem,de lehet még szép 1-3 éve simán,pedigree csak megterheli a májat,vesét,gyomrát.
ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

6


Mert ha Pedigree-t eszik 16 évesen egy kutyát, akkor jövő héten biztosan lehet temetni. Értem :D

ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 senki nem ezt mondta. Annyit mond mindenki, hogy egy jó táplálkozás bizonyítottan segíthet a jó egészségi állapot fenttartásában. A pedigree meg nem egy jó táp, nagyon kevés benne a fehérje és más olyan tápanyag, ami az öreg kutyának is kell, de legalább a csomó ízfokozó miatt jóízűen eszi
ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom,hogy 2 hét múlva meghal a kutya ha ezt eszik.


De miért kéne szeméttel tömni a kutyát ha lehetne minőségivel is etetni az élete utolsó éveiben.

máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9


Ha elolvasod a kérdést, akkor választ kapsz arra is, hogy miért merült fel a Pedigree mint alternatíva.

máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!