Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban "le kell fejni" a kan...

Valóban "le kell fejni" a kan kutyákat időnként?

Figyelt kérdés

Egy kutyákkal foglalkozó fórumon olvastam, hogy megelőzendő a kan kutyák agresszivítását, "le kell fejni" őket. Konkrétan arra gondoltak, hogy ki kell verni a kutyának. Ez valóban igaz, vagy csak hülyíti valaki az embereket? Nekem egy négy éves Német Juhászkutyám van, de nem tapasztalok rajta agresszivítást.

26N



2021. okt. 10. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Azonnal le kell, ne keslekedj. 😂
2021. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Megnyugodhatsz nem kell kézbe venned a dolgokat!

Ivaros kutya nem feltétlenül agresszív, első körben meg az ivartalanítás a lehetséges megoldás.

2021. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
89%
Ez egy hülyeség. Le tudja magának nyalogatni. Szokta is.
2021. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Kb annyi valóságalapja van, mint annak, hogy a nyers hústól megvadul a kutya.
2021. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem tartottam komolynak ezt a dolgot, több más fórum sem említ ilyet. De gondoltam mindent én sem tudhatok... Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 10. 08:37
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Piszok perverznek kell lenni aki ilyet kitalál.
2021. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Még jó, hogy lebeszéltek róla, mert ahogy látom a reakciódat simán kiverted volna a kutyádnak. Szomszédok meg rádhívták volna a rendőröket.
2021. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
A fiukutyánk olyan volt hogy ramugrott az emberekre és fejte magát. Pedig ivartalanítva volt 5 évesen mert tudogyuladassal orvoshoz került aki a másik kutyánkal.eggyutt ivartalainotta. De azután is benne volt az ösztön és ramugrott az emberekre úgy csinálta, alig tudtad leszedni. Vagyis ha mi raszoltunk leugrott de idegenekről nehezen szállt le. A 7 éves Cicám is ivartalanítva van ( eltört a lába amit le kellett vágni azért 3labu és az orvos ivartalanítva is egyben) mégis éppen úgy csajozik illetve fiumacskákkal csinálja mert nincs lány a környéken. Anyu mondta is hogy nem volt értelme ivartalanítaná mert éppen úgy csavarog meg udvarol mint előtte és fiúkkal csinálja.
2021. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Jöhet egy link is a fórumhoz, ne maradjon ott ilyen infó később sem.
2021. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Érdekel az a fórum ahol ez azagymenés volt kiírva,
2021. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!