Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Golden Retrivert...

Szeretnék egy Golden Retrivert (bocsi ha rosszul írom)! Hol lehet kapni és mennyibe kerülnek amúgy az ilyen fajta kutyusok?

Figyelt kérdés
Szia! Kérlek ha tudsz segíts rajtam! Szeretnék egy Golden Retrivert (bocsi ha rosszul írom) ! Gyermekkori nagy álmom és sehol, senki nem tudott még rajtam segíteni, de ha Te tudsz, kérlek tedd meg! Szüleim azt mondták, ha sikerül egyet szereznem valahonnan, akkor megveszik Karácsonyra! Mennyibe kerülnek amúgy az ilyen fajta kutyusok? Előre is köszi, ha segítesz!
2008. dec. 11. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Én vagyok az utolsó elötti válaszoló Nézd meg ezeket a linkeket. [link] (tatabánya)

[link] (miskolc)

Remélem szeretni fogod a kutyust és nem hanyagolod el.

2008. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :):):)
2008. dec. 12. 20:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Golden retrievert tényleg lehet szinte mindenhol kapni. Ingyen is hozzájuthatsz, de több 100 ezer forintért is. Attól függ, milyen korú, képzettségű ÉS MINŐSÉGŰ kutyát szeretnél. A kutyával ugyanaz a helyzet, mint a pl. mosógéppel: lehet, h találsz valahol nagyon olcsón, de egy év múlva elromlik és vehetsz újat, vagy veszel egyet drágábban, és 20 évig használod, anélkül, hogy szerelőhöz kéne vinni. A kutya pont ilyen, csak az elvesztése sokkal fájdalmasabb. Én azt ajánlom, ne sajnáld az időt és a pénzt arra, hogy megtaláld a tökéletes kutyát. Nézd meg, kik a szülei, a viselkedésüket, hogy szűrtek-e örökletes betegségekre. Egy garantáltan örökletes betegségektől mentes kutya drágább, mint egy olyan, amelyiknél csak reménykedhetsz, hogy 1 évesen nem kell majd elaltatnod valamilyen gyógyíthatatlan betegség miatt, de megéri kicsit többet rááldozni.
2008. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat Kedves Utolsó válaszolóm! :):):)
2008. dec. 13. 18:41
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Sikerült-e már kutyust találnod?

Mert ha nem lehet, hogy én segíthetek!

Üdv: Wendy

2009. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!