Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyával? Mintha...

Mi történt a kutyával? Mintha bedugult volna az orra..

Figyelt kérdés

Nagyon hülye hangot ad ki egy perce.Visszafelé szívja a levegőt folyamatosan,és mint akinek be van dugulva ez..nem is tudom,röfög? Horkol? Dudál..

Nem tudom mihez hasonlítani max orrduguláshoz.

Megfázhatott? Sokat voltunk ma kint.



2021. okt. 12. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Fordított tüsszentés esetleg?
2021. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ránézek,hogy milyen,az se kizárt hogy ez tüsszentés volt.

Minden esetre a frászt hozta rám.Shih tzu,eddig nem volt semmi baja szinte sosem.. 😅

2021. okt. 12. 00:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az,köszönöm.
2021. okt. 12. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Elofordul (velunk megtortent), hogy ha aprobb szemu a szaraztap - felmegy az orruregbe ... majd valahogy kikohogi a kutya.


En kutyam orra szabaly szeruen sipolt ahogy vette a levegot ... mar beleakartam fujni az orraba, de aztan valahogy sikerult felkohognie.


De az is lehet, hogy valami noveny ment bele az orraba a seta kozben. Ha nem valtozik a helyzet rovid idon belul, akkor menjetek dokihoz ... szar lehet fulladozni ha nem kap rendesen levegot.

2021. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltunk vele,nyílván nem hagytam ennyiben.Ártalmatlan,egyáltalán nem fulladozik,és nem "túltenyésztett fajták" jellemző.Bármelyik kutya csinálhatja,nálunk allergia az oka.


De azért köszönöm a haszontalan válaszokat is.. :'D

2021. okt. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!