Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a legjobb szigetelo...

Mi lenne a legjobb szigetelo anyag kutyahazba?

Figyelt kérdés
Pledet kiszedi, hungarocell es egyeb anyagokat kiszedi, ezert nem merek futheto elektromos parnat betenni. A szalma mennyire jo megoldas ilyen esetben? Arra gondoltam, hogy esetleg a kennelebe tennek valami futotestet olyan magassagba, hogy ne birja bantani. Letezik aksis hosugarzo? Csak vezetekeset talaltam.
2021. okt. 15. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hungarocell szendvicsfalként mehet, tehát kívül-belül burkolni kell valamivel. Belekóstol vagy beszippant 1-1 leváló kis golyót és már kész is a baj, mert ez kb. soha nem bomlik le.

A széna is jó lehet. Annyit érdemes megnézni, hogy valamilyen tüskés növény vagy toklászos nem került-e bele, illetve hogy a kutya nem allergiás-e valamelyik növényre.

A szalma azért jobb, mert sokkal szárazabb (a széna ugye zöld fűfélék megszárítva, a szalma pedig a gabona eleve már kiszáradt szára).

2021. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
A széna takarmány, a szalma pedig alom.
2021. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
Szalma a legjobb egyértelműen!
2021. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem szedi le a polisztirolt, ha le van ragasztva és vakolva, ahogy a házon. Tized vödör nemesvakolattal és negyed zsák polisztirol ragasztóval meg lehet oldani házilag, meg némi grafitos polisztirol hulladékkal, ami mindenkinek csak nyűg (én is kb 1 köbméternyi felesleget vitettem el).
2021. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk két kistestű kutyánk van. Az óljuk minden fala hungarocellel bélelt, (Az alja és teteje is), a padlóra pedig szalmát tettünk, nem keveset. Nagyon szeretnek ketten összebújni, és a hidegebb időben nagyon jó bemelegítik a kutyaházat. A bejárat elé meg rongy van felerősítve, hogy ne legyen huzat, és a meleg se menjen ki olyan könnyen.
2021. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!