Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hetesen első féregtelenités,...

4 hetesen első féregtelenités, nagyon el késtűnk vele?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Jobb késöbb, mint soha :) Szerintem ne aggódj ezen.
2021. okt. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés inkább az, hogy miért van nálad 4 hetesen? Törvényt sértesz!
2021. okt. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

2#

Mert egy felelőtlen szaporító.

😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

2021. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

2 hetesen kell adni az elsőt, egye csúsztatok így nem, szerintem nem túl késő. Van amelyik egész életében nem kap.

#3 sose tudhatod hogy miért van nála ilyen pici cica, de magyar mentalitás megvan. Mi van, ha kidobta találta őket, mert ez amúgy elég gyakori. Ha meg mégis nála született, ezzel nem sért semmilyen törvényt, és ezek szerint még féreg hajtást is kapnak a cicák, ami utal arra, hogy szeretnék hogy egészségesek legyenek a cicák. Az se kizárt, hogy már vemhese került hozzá a mamacica.

Annyira unalmas és undorító már ez a folyamatos mocskolódás ami mindenhol megy..

Amúgy meg, csak egy utolsó gondolat, a természet rendje szerinti szaporodást nem kéne halálos bűnnek tekinteni azért, mert az utóbbi időben megjelent a fajtanemesítés (amire sajnos a tenyésztőknél is kevés a példa, arányaiban véve a többség ugyanúgy csak fenn tartja a fajtát de nem nemesít - tisztelet a kivételnek)

2021. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
#4-es, kutya nem cica😉
2021. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Hozzám is 4 hetesen került a kutyám, mert akkor vágták hozzám egy bolt előtt, hogy megmaradt és csináljak vele amit akarok. Nem kell szaporítózni meg nekiesni a kérdezőnek, amikor nem tudjátok hogy került hozzá a kutya...


Én is elkezdhettem volna okoskodni, hogy maradjon még 1 hónapot nála a kutya, de akkor valószínűleg már nem élne.


De találhatta is, szóval felesleges támadni rögtön.

2021. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi is kb. 4 hetesen hoztuk el a kutyánkat a sintértől. Valami "jólelkű" ember leadott egy egész almot az előző napon... mi idősebb, de még kölyök kutyát szerettünk volna, de a gondozók azt mondták, hogy fontoljuk meg, mert a kicsiknek, oltatlanul, semmi esélyük a túlélésre. Így elhoztunk egyet (szívem szerint az egész almot elhoztam volna, de erre nem volt lehetőségünk...)

Nekünk az első út az állatorvoshoz vezetett vele, aki adott neki féreghajtót, és lefújta az asszisztens valami kölykökre is használható bolhairtóval, mert nyilván semmit nem kaptak a kiskutyák addig, adott még neki valami tejpótlót, mert azt mondta, ilyen kicsinek még szüksége van rá, és megbeszéltük, hogy mikor kell oltásra vinni (6 hetesen kellett).

Végül is nem lett beteg a kiskutya, ma már 6 éves, teljesen egészséges, és nagyon jó kutya, igazi családtag, szerintem amúgy félig embernek hiszi magát, amiért ilyen kicsi korától velünk nőtt fel, de amúgy kutya barátai is vannak, kutyaiskolába is járt.

Szóval nem vagy elkésve, vidd el orvoshoz, és meg tudjátok beszélni vele a továbbiakat.

2021. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Én befogadtam egy alom bébit a retekből, majd szóltam a helyi alapítványnak, akik intéznek mindent, de nálam vannak a 2. oltásig. Rettenetesen kedvesek és készségesek. Ennek ellenére vannak kérdéseim, őket nem akarom minden nap zargatni, itt mégis mindenki letépné a fejem, hogy mocskos szaporító, és senki nem a kérdésre válaszolna..


Kérdező, ezek a bébik is több hetesek voltak, akkor kaptak először fereghajto pasztát. Ez van, kiürültek.

2021. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Én pár éve kaptam egy alomnyi macskát egy dobozban, amikor vidéken jártam, egy részeges idióta hurcibálta fel-alá a faluban és mindenkire rá akarta tukmálni őket.


Amikor kinyitottam a dobozt, akkor láttam, hogy még a köldökcsonk is rajtuk van, max 2 naposak lehettek.


A Gyakori népe szerint vissza kellett volna adnom az idiótának, de én jó állatkínzó módjára vettem tápszert cumival és 1 kivételével (sajnos meghalt) mindet felneveltem.

Sőt, egyet meg is tartottam, pedig nem akartam macskát.

2021. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

#8 vagyok, miért lettem lepontozva?


Kérlek az életetek frusztrációit ne gyik-es agresszió formájában éljétek már ki. Köszi.

2021. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!