Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak visszanő a füle?

A kutyáknak visszanő a füle?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, úgy hívják, hogy Füles. Sajnos 3 éve megfertőződött, és szegénynek el kellett távolítani a fülét, mert ha nem, akkor belehalt volna. Sokáig vártam, hogy visszanőjön a füle, de eddig még nem történt semmi. Mivel eddig nem volt változás, úgy döntöttem, hogy a segítségeteket kérem ez ügyben!


15/L


2010. szept. 2. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem sajnos nem nő vissza, ez kb. ugyanolyan mintha a te füledet vágnák le, az sem nő vissza!
2010. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem nő vissza! honnan vetted, hogy visszanő??
2010. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem mivel emlős.

A giliszta farka nő csak vissza,ha ez megnyugtat.

2010. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nő vissza, örökre úgy marad. Pont olyan, mintha levágnák az ujjadat, az sem nő vissza. :(
2010. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Akinek visszanő, az a gyík. De neki is csak a farka. Miből gondoltad, hogy visszanőhet a kutyáé?
2010. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

15évesen -.-"

még ha 6 lennél, oké...de így...

2010. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog, hogy ezt a sok jóhiszemű, de naiv válaszolót így szívatod. Én átlátok rajtad, jól röhögsz magadban... D
2010. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Bajban is lennének a standard imádók, ha visszanőne a fül.

Sok fülvágott (dobermann, dog, stb.) kutya szenvedne sokszoros műtétet.

Örülj, hogy él a kutyád és vigyázz rá.

Nem lett érték-csökkent, legfeljebb lesz akinek nem tetszik.

De tanuld meg: az igazán szép a szemnek láthatatlan...

2010. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szalamandrának még a lába is visszanő, de egy emlősnek nincs ekkora regenerációs képessége. Ezt szerintem 15 évesen már régen tudnod kéne!
2010. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem fog vissza nőni neki. Nekem is volt már egyszer egy ilyen,neki is leoperálták. Sokkaknak nem tetszett így a kutyám,és ha elvittem sétálni mindig szóltak,hogy:nézd annak a kutyának nincs füle! De ez engem nagyon nem érdekelt,én így szerettem és kész. Ugyhogy te is szeresd úgy a kutyádat ahogy van,mert ő is elfogad olyanak amilyen te vagy!!
2010. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!