Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyamnak mi baja lehet? SOS

Kiskutyamnak mi baja lehet? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja hozzam került egy kiskutya( 8 hetes)

Nagyon életvidám, eszik iszik játszik rendesen…viszont lejarunk a ház elé, de csak pisi kaki van, utána már kapom is fel és jövünk vissza, nagyon figyeltem nehogy felnyaljon valamit, tudom hogy mennyire veszélyes tud lenni…pont ezért aggódom borzasztóan mert nyálkás volt a legutóbbi szeklete, nagyon sokat alszik( bár amúgy is) viszont az étvágya változatlan, inni is iszik csak nagyon félek, sajnos itt felénk nincs olyan állatorvos aki rendel ilyenkor, adjatok tanácsot kérlek. Figyelem őt folyamatosan, nincsen rosszul, de nagyon bújik, amint visszaerunk lentről máris alszik vissza…



2021. okt. 24. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
A főtt rizs eleve székletfogó. Diétánál is azt adják. Te meg azonnal tápot adtál neki.
2021. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezt nem tudtam, elrontottam… viszont az előbb felkelt, és hozta a labdát hogy játsszunk, remelem akkor tényleg semmi komoly nem lesz
2021. okt. 24. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!