Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat a kutyám ha egyedül...

Miért ugat a kutyám ha egyedül van?

Figyelt kérdés
2 napja új helyre költöztünk és azóta a kutyám folyton ugat amikor nem vagyok kint vele. Igyekszem minél többet kint lenni, de nyilván nekem is van dolgom és este se tudok kint lenni. A szomszédok már szóltak is, hogy zavaró. Mit tudok csinálni vele?

2021. okt. 28. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának idő kell, amíg az adott helyhez el kezd kötődni és magabiztos lesz ott. Ez 1-3 hónap átlagosan. A legrosszabb egyedül hagyni egy teljesen új helyen, nyilván ez stresszes neki.
2021. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nem teljesen új azért neki. Egy baratomhoz költöztem, a kutya volt már itt jó párszor fél napokat. Persze tudom hogy idő kell, de reméltem hogy valahogy meg lehet oldani hamarabb.
2021. okt. 28. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

"Miért ugat a kutyám ha egyedül van?"


Valoszinu unatkozik. De ez csak egy tipp. Abbol gondolom, mert a hetvegen kimentunk a kutyaval egy telkes baratomhoz, de eleg szeles volt az ido es mi bementunk a hazba melegedni, a kutya pedig kint maradt az udvaron.

A kutya tudta, hogy ott vagyunk a hazban ... megis vegig ugatott. Probaltam rajonni, hogy miert csinalja es azt vettem eszre, hogy beszelget a tobbi szomszedos kutyaval. Valamelyik elkezdi, erre a tobbi szep sorban valaszolgat ... amikor egy darabog csend volt akkor az en kutyam kezdett el hangoskodni, erre a tobbi kutya valaszolt neki :) Beszelgettek.

2021. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!