Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a szemközt...

Mit csináljak, hogy a szemközti házban lévő kutya ne ugasson annyit?

Figyelt kérdés

Van amikor órákon keresztül csahol, idegbeteg, nekiugrál a vaskapunak úgyhogy kb elviselhetetlen. Vizsgaidőszakban nem tudtam tanulni mert egyfolytában ugatott. Minden ok nélkül hozzáteszem. Próbálja hergelni a többit kutyát az utcában, de azok hál' istennek rá se bagóznak. Éjszaka nem lehet aludni stb. A gazdájával nem lehet beszélni, fogalma nincs róla hogy kell nevelni egy kutyát. Én szeretem az állatokat, tisztelem az életüket a szúnyogot is csak akkor csapom le ha már támad, de ebbe a kutyába gondolkodás nélkül bele tudnék ereszteni egy tárat.

Vkinek van vmi jó tippje mit lehetne tenni?


Köszönöm!


2010. szept. 3. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A hülye gazdájának el kell magyarázni, ahhoz, hogy a kutya jól érezze magát, és ne ugasson mint a fene, sétáltatni és játszani kell vele. Minden nap.
2010. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem erre is van megoldás főleg ha másokat is zavar!Önkormányzathoz bemész ott biztosan tudnak mondani valamit!

Nehogy már azért elköltözzön a kérdező mert egy idióta nem tudja megnevelni a kutyáját!

Nekem is van 2 kutyám,tömb házban lakom és itt az van hogy ha zavarná a lakókat a kutya csaholása akkor simán felszólíthatnak hogy vigyem el őket!Benne van a kutya tartási szabályzatban!Az enyémek nem ugatósak ( úgy lettek nevelve), csak akkor jeleznek ha kopog valaki meg a lakók is állatbarátok szerencsére!

2010. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyet tudsz csinálni, bemész az önkormányzathoz. Mást legálisan nem tudsz.

De megértelek, igazad van.

2010. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
ez nagy IDEGBETEG XDXDXD
2010. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A költözzek el meg ne nyissam ki az ablakot válaszolóknak üzenem, hogy az ő szomszédjukba is hozzanak egy ilyen idegbeteg telepről szalajtott korcsot, és ne hagyja őket aludni, se tv-ét nézni stb!

Az a vicc amúgy, hogy a gazdái a kutyának (öreg házaspár)diplomás emberek. Arra viszont nincs elég eszük, hogy megneveljék a kutyát. Szóltunk már nekik, sőt még mi vettünk kutyariasztót ilyen ultrahangosat (nem 2 fillérbe kerül megjegyzem), hogy tegye oda a kapuba, hogy ne menjen oda ugatni a kutya, ha nem maradjon a ház végébe. B*szta kitenni. Inkább csókolgatja meg gügyög annak a korcsnak.

Hát ahogy látom nincs más választásom csak az önkormányzat. Majd odamegyek, ott töltök fél napot, és a jó ég tudja hány hónapot várok míg átmegy az ügy és történik valami, ha történik. Mindezt azért mert idióta emberek nem tudnak kutyát nevelni...

2010. szept. 3. 15:23
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
miért nem mérgezed meg??? vagy adj vkinek egy kis pénzt és o megteszi ennyi
2010. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben jártam. A szomszédom mentett egy Beagle kutyust menhelyről. Tök aranyos volt addig a pillanatig ameddig nem hagták egyedül. A szomszédom folyton melózott és láss csodát az unatkozó kutya egésznap az ablak alatt vonyított. Azt hittem frászt kapok tőle 2 hét után. Szóltamh halgatassa el. Közölte velem h ez egy kutya. Az a dolga h vonyitson, ugasson...

Mondtam neki h igen? Okés vonyítson egész éjszaka a te ablakod alatt.. A srác 1 utcányira lakik innen, szóval nem hallgatja naphosszat ezt a hülye kutyát. Aztán egy nap mivel az ökormányzatot nem érdekelte h ez megy fogtam átmentem és rákoppintottam az orrára... Azóta ha meghallja a hangom csendben marad.mielőtta nagy okos megszólnak nem vertem el a kutyát mint a rongyot csak megmutattam neki h ő van ez emberért é nem fordítva... De lehet h nálatok az önkormányzaton humánosabbak, mint felénk ez a 'cxxxnybanda...

2010. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Látom, annak ellenére, hogy szépen le lettem pontozva, több válaszoló is ajánlotta az önkormányzatot. Én akadtam ki azon, hogy csukjon be mindent, vagy cseréltessen ajtót, ha zavarja a kutyaugatás. Azért köszönöm a %-ot, mert igyekeztem értelmes tanácsot adni, ami nem drasztikus, és nem a kérdezőt akarja + kiadásokra rábeszélni. A költözést javasló a legjobb!!! Ennyi ésszel, meg egy vödör mésszel...
2010. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!