Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutyám már...

Lehet, hogy a kutyám már azért nem hozza vissza a botot, mert bántotta a tyúkokat és kicsit újsággal el lett verve? Mert előtte vissza szokta hozni. (Kb. 1,5 éves weimari vizsla szuka)

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 12:29
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Bár régebben is volt ilyen, de aztán még visszahozta, arra is gondoltam, hogy beteg de amúgy

Más baja nem nagyon van.

2021. okt. 29. 12:31
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel motiválod, hogy visszahozza?
2021. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Tyúkok mellé vadász kutyát veszel, aminek erős a vadász ösztöne és csodalkozol, hogy a tyúkok mellé nem jó választás? Rosszul választottál kutyát, nem az ösztönt kell kiverni a kutyából, hanem jól, átgondoltan kell fajtát választani.

Olyanért kapott szidást, ami alapjaiban határozza meg a kutyát. Ez hosszú távon a kutyának se lesz jó, neked se és a tyúkoknak se.

Sok más oka lehet, miért nem hozza vissza a botot, de nem mehettem el szó nélkül azmellett, amit leírtál.

2021. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
Megsértődött. Joggal. Teged kene elverni a fejed
2021. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%

4-es. Te mindent megengedsz a kutyádnak? És sosincs semminek következménye?

Ahogy látom te meg nevelni nem tudsz

2021. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1es jutalomfalattal

2es ne oktass ki, nem szeretem, hogy iyenekre röktön nem így kell, nem úgy kell meg állatkínzás, és közbe nem ezt kérdeztem azért van vadászkutyám, mert vadászok, nem csodálkozom semmin. Gyengén megfogta tyúkot a nyakán, de nem lett semmi baja. Apámtól kapott, ő is vadászik.

3as téged kéne elverni atombombával

2021. okt. 29. 13:03
 7/29 anonim ***** válasza:
6%
#5 ez már nem nevelés kérdése. Persze, nem lehet hagyni mindent, és a rossz szokást is meg kéne szüntetni. De egy vizslánál a vadászás nem rossz szokás. Ne vegyen olyan ember vizslát, akinek állatai vannak, vagy nem akarja hogy a kutyában erős vadász ösztön legyen. Ez nem így működik, hogy veszek egy vizslát, és minden alkalommal, amikor azt csinálja amire századok óta szelektáltál, akkor elverem és kiölöm belőle.
2021. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
5ös pontosan, de lehet nincs is kutyája, csak állatvédő, és azt hiszi, hogy így majd megváltja a világot.
2021. okt. 29. 13:05
 9/29 A kérdező kommentje:

7es olvasd el amit 2esnek írtam,

Vadászom!!!!!!!

2021. okt. 29. 13:07
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

#6 nevetséges a reakciód. Álmodban vadászol te is meg apád is.

Egy vadász tudja, milyen egy vizsla, és ha tyúkokat tart, olyan helyük van, hogy a kutya bármit is csinál, nem fér hozzájuk, de ha mégis, pláne nem veri el, amiért vadászott rájuk, mert tudja, hogy ezzel csak tönkre teszi, és idővel a vadra se fog vadászni, mert el lesz érte verve.

2021. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!