Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik kutyám csirke allergiás,...

Egyik kutyám csirke allergiás, valahogy hozzáfért a másik kutyám csirkés tápjához és bezabált. Most olyan hasmenése van, hogy víz jön ki, egyszer hányt is és látszik rajta, hogy szenved. Nem is eszik. Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Várni... És amennyiben nem múlik el a hasmenés holnap reggelre állatorvoshoz kell vinni. Gyorsan kiszáradhatnak.
2021. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Elsősorban ne hagyd kiszáradni, itasd folyamatosan!

Hosszútávú megoldás, hogy a másikkal is hipoalergén tápra váltasz

2021. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most is ivott rendesen. Remélem holnapra jobb lesz.


Évek óta más tápot esznek, sajnos én voltam a figyelmetlen. Elől hagytam a tápos vödröt a kutya meg valahogy leszedte a tetejét. :/

2021. okt. 29. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Tuti bezabált a csirkés tápból? Mert ez nem tipikusan allergiás tünet. A vizes hasmenés, hányás és enni nem akarás inkább parvós tünet. Sajnos egyre gyakrabb, hogy oltott kutyák is újra elkapják. Én biztos ami biztos, reggel állatorvoshoz vinném.
2021. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Oltás szhart nem ér , immunerősítők muotivitaminok használnak a vakcinák nem .
2021. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tuti. Láttam is, hogy ette, bár addigra elég sokat megevett.

Reggelre nem lesz jobb akkor megyünk dokihoz.

2021. okt. 29. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy teljesen más tápból " bezabált", ahogy írod.

Általában a kutyák hirtelen tápváltásra hasmenéssel reagálnak.

Ha még sokkal többet is megevett, mint egy átlagos adag, akkor a gyomra hányással, hasmenéssel reagál.

Az allergia ebben az esetben nem mérvadó.

Hányós -fosós kutya rosszul érzi magát, azért nem eszik. nem is adunk ilyenkor enni, csak inni. Egy üres nap legalább és utána is diéta, míg helyre áll az emésztése.

2021. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!