Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehetséges hogy egy vizslán...

Az lehetséges hogy egy vizslának tacskótól legyenek kiskutyái?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 13:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

4. és 6. vagyok. Miért is nulláztatok le a 6. válaszomban? Talán a "megoldottuk másképp" miatt? Hát nem a kisméretű kant irtottuk ki, mielőtt ezt feltételezné bárki is. Tüzeléskor megerősítettünk minden fajta bejutási lehetőséget a vizslánkhoz. (Nincs ivartalanítva, és szaporító sem vagyok.) Kezdő tenyésztők voltunk papírokkal, hivatalos okmányokkal. Leírtam, hogy megtörtént és tanultunk az esetből.

Ritkán reklamálok válaszom miatt, 10 év alatt talán egyszer, de ezt most tényleg nem tartom jogosnak. Mindegy, hagyjuk.

2021. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért lett lepontozva a válaszod, mert a tüzelő szuka a kertben volt a kennelben, nem a házban, ahol biztosan nem tudott volna hozzáférni a kan.
2021. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Köszi 12.! De mint írtam, tanultunk az esetből.
2021. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy kilehet, de akkor nem csinálta meg kaptunk jövőhétre másik időpontot. A kazánházban van neki az ágya ott alszik meg szabadon van az udvarban. Ez volt a második tüzelése eddig nem volt ilyen gond hogy bármilyen kutya bejött hozzá.
2021. okt. 30. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

2. tüzelésre te ne szaporítsd a kutyádat! Ne elless egy kölyök kutyát! Nagyon gyorsan vidd ivartalanítani!


Egyébként meg nem értem, hogy miért olyan rohadt nehéz abban a 10 napban figyelni a szuka kutyára. Tudom, ehhez kell némi felelősség és egy egyenes gerinc...

2021. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerűbb kib*szni szokás szerint a kertbe,azt majd oda adja a szomszédoknak a kölköket anélkül,hogy költene ivartalanításra.

Nehogy azt higyjétek,hogy ilyenkor igazat mondanak,hogy jaaj most akartam ivartalanítani de PONT aznap kezdett tüzelni.És b*szki még a buksi is bement hozzá,vemhes lett most már nem lehet!


1.Dehogynem lehet a vemhesség utolsó napjaig is lehet,mert a kölykök az utolsó 2 napban lesznek életképesek."koraszülött" kölykök nem maradnak életben,mert nem fejlődik ki kellőképpen a tüdejük.


2.Egy évben 2x tüzel a szuka,ergo 2x3 hetet leszámítva volt idő ivartalanítani.Aki addig nem csináltatta meg utána se fogja,csak olvasott előtte itt a kérdéséhez hasonló kérdés-válaszokat és nem akarta,hogy őt is lehurrogják amiért ilyen felelőtlen.

2021. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel hogy ti mit hisztek el abból amit leírtam. Csak arra voltam kiváncsi hogy lehet e a tacsi az apa. Ennyi.
2021. okt. 31. 14:27
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
#11, leellettétek a szukát úgy, hogy befedezte a tacskó. Megszületett egy alomnyi keverék kutya, akiket szanaszét szórtatok, gondolom papírok, szerződés, garancia nélkül. Ez pontosan a szaporítók deffiníciója. Dehogy vagytok ti tenyésztők!
2021. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
Nagypapámnak volt egy vizslája, egyszer beszökött egy tacsi az udvarra és lettek kiskutyák. Cukik voltak :D
2021. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!