Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogadtátok el, hogy a...

Hogyan fogadtátok el, hogy a kutyátok szarevő?

Figyelt kérdés
A kiskutyám kikutatja a macskáink elásott szarát és bezabálja sehogy sem tudom megakadályozni. Nagyon undorítónak tartom de nem látok semmi mgoldást már. :(((((
2021. nov. 2. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Meg kellett neki tanítani. Sőt az én kutyámban még annyira élt a vadászösztön, hogy a saját szagát szarba fetrengve próbálta mindig elfedni. Gusztustalan volt, utáltam ebbe az időszakba sétáltatni. Mindig fürdés volt a vége.

Nem tudom milyen fajta kutyád van, de esetleg menjetek kuytasuliba, ott sokat tudnak segíteni, plusz a fajtára jellemző dolgokat is jobban megismered, kitanulod.

2021. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az enyéim soha nem csináltak ilyet. Egyszer volt, hogy az egyik az utcán talált szart és bele hempergett, na az undorító volt, pláne a fehér kutyán. De ez is csak egyszer volt szerencsére.
2021. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 vantel ***** válasza:
88%

Kutyám nagy macska kaki evő volt. Egyszer megpróbáltam kicsekezni szájkosárral. Eredménye az volt,hogy jól belenyomta a macska potyadékot és belülről nyalogatta. Moshattam a szájkosarat.

Egy idősebb kutya taró erre azt mondta,hogy ég a bele, azért eszi a macska kakit.

2021. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Itt mindenre választ kaphatsz!

2021. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt egyszer egy kutyám, amelyik többnapos döglött haltetemekbe fetrengett bele. Én azóta bármit elfogadok.
2021. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szoktasd a cicákat alomra, és tedd nekik az almot olyan helyre, ahová nem fér oda a kutya. Higiénikusabb is, mintha a kertet szarják össze, a macskáknak is kényelmesebb a mindig tiszta alom, pláne hogy jönnek a lucskos, saras idők.
2021. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Mészhiánya van a kutyádnak és így tudja csak pótolni...
2021. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Fedett alom van.
2021. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Az én kutyám csak a sajátját próbálja eltüntetni baleset esetén. Én nem szidom le érte, mert általában az én hibám, meg nem is kapom rajta, amikor történik, inkább csak gyorsan eltakarítom, illetve olyankor a kutyám nagyon szégyelli magát, látom, hogy bűntudata van, hogy bent sikerült, és persze nagyon pocsékul van a megevett ürüléktől, ki is hányja rövid időn belül. Nem gyakori, elvétve történik ilyen. Mentett kutya, én arra gondolok, hogy korábban kaphatott ezért büntetést máshol, és ez rögzült, de én próbálom ezt oldani, amikor megtörténik a baleset.

Más állat szarát nem eszi, max megszimatolja, de ha elterelem onnan, akkor szót fogad és ott hagyja. Ha meg látom, hogy belendülne, hogy belehemperegjen valamibe, már ismerem azt a mozdulatot, aminél le kell állítani, és többnyire sikerül.

2021. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Amíg macskám volt vagy a babaráccsal elkerített szobájába járt kakilni vagy a szomszédba, a nagyszüleimhez.


Szerintem erről esélytelen leszoktatni egy kutyát. Keríts el egy részt, ahova homokot raksz vagy felásod és felkapálod a talajt és mutasd meg a cicáknak.

2021. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!