Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoltok ahhoz,hogy az...

Mit szoltok ahhoz,hogy az allatorvos ajto koze akarta becsukni a kutyam,ahhoz,h beoltsa veszettseg ellen?

Figyelt kérdés
Eljottunk. Eltorhette volna a bordajat. Ilyet nem engedunk.

#13. Ker tatra u 25
2021. nov. 8. 16:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
4-es az oltást izomba adják. 😄
2021. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Inkább azon gondolkozz el miért akarta az orvos így beadni az oltást.


Orvosnak is a keze a munkaeszköze.Ha megharapja egy kutya nem tud rendesen dolgozni,műteni.


Kutyakozmetikus vagyok,de élből agesszív kutyákat nem vállalunk. Ha meg ott derül ki kozmi alatt és a szájkosarat sem bírjuk rárakni. Akkor mehet haza.


Gazdának kötelessége nevelnie a kutyáját.

Ha harapós csak is a gazda hiába,persze ilyenkor mindig állatorvos,kozmetikus stb a hibás.


Csak a munkából kiesést senki nem fizeti meg.



Ha a kutyád barátságos,szelíd,jól nevelt akkor nem értem az orvos reakcióját. De ha a kutyád morgott,vicsorított bizalmatlan volt okkal akarta így. Mellesleg egy pillanat az egész,semmi baja nem lett volna a kutyádnak egyébként.

2021. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

Pl. Ha izgaga a kutya akkor ugrik egyet es ahogy csukja az ajtot pl a labat szoritja be. Lehet hogy bevett szokas ez de szerintem ezzel nem nyugtatja a kutyat hanem pont idegesiti mert beszorítja. Szerintem nem a legjobb modszer.


A kérdező meg nem írta hogy agresszív lenne a kutyája.

2021. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

"Ha harapós csak is a gazda hiába,persze ilyenkor mindig állatorvos,kozmetikus stb a hibás."


Ez azért nem ilyen egyértelmű. Az én kutyám egy rossz állatorvosi élmény óta retteg az állatorvostól, a váróba sem akar bemenni. Előtte semmi baj nem volt. Most találtam egy rendelőt, ahol tartanak ilyen tréninget (nincs mindenhol), ezt is elkezdjük, és át is jövünk.

2021. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%

17:26-os


Én kutyáim is rettegnek az orvosnál.


Még sem akarnak senkit sem megharapni,sem orvost sem aszisztenst, az egyik 6 kgos, a másik 21 kg. Sosem kellett szájkosár egyikre sem. Pedig nekik sincsenek túl jó élményeik,mivel szúrják,vérvétel,infuzió,ivartalanítás sok minden volt már stb nem mindig kellemes.

2021. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem ilyen kellemetlen élmény volt, mint amit felsoroltál, ezekkel sose volt gond azelőtt az eset előtt.
2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

Miért akarta ezt? Agresszív, kezelhetetlen, elcseszett a kutya?

Normálisan tartott, nevelt kutyáknál nem szokás ez.

2021. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Volt nalam szajkosar. A kutyan rajta volt.

Ma sikerult beadnia az eves kotelezot.

A multheten egy masik dokihoz (pozsonyidoki, dr. Ladanyi)mentunk idopontra fogkotelenitesre a kutyammal es ott 1 orat varattak. Elotte sok bunko kotekedo kutyaval talalkoztunk a 13. keruletben. Azert mentunk ide,mert egy bnom ajanlotta,hogy az ugyanilyen kutyajat turelemmel megcsinalta (fogko). Ehhez kepest felt a doki a kutyamtol ,pedig nagyon jambor kedves kutya. Meg se szolalt. Elugrandozott az altato elol. Mindenaron lebeszelt a fogkotelenitesrol,pedig 35 000-be kerult volna nekem.

Egesz nap ehezett es szomjazott emiatt a kutyam.

Sajnos utana akartam a sajat orvosaval akkor hazafele menet az rves kotelezot beadatni,de ekkor mar felisegesitettek. On an is elugrandozott. Pedig elozo evekben mozdulstlanul turte az oltas beadasat meg a vizsgalgatasat .


Ma nyugodtabb volt,de benne volt a rossz emlek a 3 nappal ezelottirol ,de lefogtam es beoltotta. Szerencsejere jartam folharcedzesekre. 😂


Szajkosar mindig van nalam,ha kutyaval vagyok es az allatorvosnal mindig raadom. Alap. (Nehany hozzaszolonak mondom.)

2021. nov. 8. 19:11
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ez volt az oka, hogy elugrándozott. Hidd el hogy nem rosszat akartak a kutyádnak ezzel az ajtós megoldással, de van hogy be kell vetni.

Láttam már ilyet, pikk-pakk megvan, nem fáj a kutyának, nem lesz tőle semmi baja.

Viszont abból lehet baja ha megugrik a szúrás közben.

2021. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, drága. Tudom, nehéz feladat, de próbálj meg helyesen írni. A felét nem értem annak, amit leírsz. folharcedzesekre? On an is ? Elhiszem, hogy hátrányos helyzetű vagy, meg fogyatékos vagy, meg fogyatékos-hátrányos helyzetű szülőktől származó vagy, de azért próbálj meg normálisan írni.
2021. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!