Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő szukám pórázára rakhato...

Tüzelő szukám pórázára rakhatok sárga szalagot?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom úgy elvinni sétálni, hogy ne kerüljön kapcsolatba kutyákkal. A tüzelés ideje alatt feltehető rá?



(Nem kell beszólni, azért kérdezem, mert nem tudom!)



2021. nov. 9. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Feltehető, de számíts rá, hogy sokan nem ismerik a jelentését. Ártani mindenesetre nem árt. :)


Rövid pórázon sétáltasd, én mindig már messziről szólni szoktam más gazdáknak, hogy tüzelés van, ne engedje oda a kutyáját hozzánk, köszi.

2021. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudnám, mit jelent.
2021. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, szerintem semmi baj az otlettel, sem a kerdessel. Tavaly ilyenkor talalkoztunk egy novel, aki az eppen tuzelo szukajat odaengedte a harom, -akkor meg ivaros- kanunkhoz. Amikor szolt, hogy ja amugy tuzel, akkor azonnal eluztuk a kanjainkat, de csak legyintett a no, hogy jajjj, hadd menjenek.... Ezek utan szerintem egyaltalan nem durva ez a kerdes xd

Amugy sajnos igaz az, hogy nagyon sokan nem fogjak felismerni, azt hiszik majd, hogy disznek van ott a szalag :s

2021. nov. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Számítok rá, hogy nem ismerik majd fel, de jobb mintha nem lenne.
2021. nov. 10. 01:04
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Annál jobb az biztos,de viszont a legeslegjobb meg az lenne,ha ivartalanítva lenne.
2021. nov. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ivartalanítva lesz, neki még csak az első tüzelése.
2021. nov. 10. 01:42
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor húzzatok rá ti is addig egy bugyit.Mi amikor sétáltattuk a nőstényt szó szerint egy bugyit adtunk rá,egyszer olyan gyors volt egy kan hogy még meglepődeni se volt időnk,már mögötte is volt és nyomta volna be neki,de a bugyitól nem bírta,csak nyomkodta-nyomkodta de nem ment neki szerencsére,és addigra mi szerencsére széttudtuk őket szedni.
2021. nov. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
7, Csakhogy a sétáltatás arra van, hogy a kutya pisiljen, kakiljon, jelölgessen. Nemigen fogja ezt megtenni bugyiban...
2021. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Tüzelő bugyit csak otthonra szokás kutyára adni,mert felszálló fertőzéseket,ivarfertőzéseket kaphat a saját vizeletétől meg úgy minden össze szedett vacaktól..

A nőstény kutyánál is csúnya egy húgyúti vagy méhet érintő fertőzés,és nem egyszerű kezelni sem.


Kan riasztó van,illetve van valamilyen tabletta amivel lehet ELVILEG csökkenteni a szuka szagát,de..szerintem hasztalan :'D


A sárga szalag jó ötlet,nekem van ilyen neonzöld (sárgás valami..) jelző kabátom is,ha van valami azzal is igyekszem felhívni a figyelmet az agresszív kutyára.

2021. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Használd nyugodtan a sárga szalagot. Nem baj, ha sokan nem ismerik, ha csak emiatt nem használjuk, nem is fogják ismerni, minél többen használjuk, annál jobban elterjed, mit jelent.
2021. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!