Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beadatnátok a 2. kombinált...

Beadatnátok a 2. kombinált oltást a kutyusnak, ha azt mondaná a tenyésztő, hogy ne?

Figyelt kérdés

A tenyésztő az allergiás reakciótól fél, mert már találkozott ilyennel. Az állatorvos beadná.


Ti mit csinálnátok?


2021. nov. 13. 03:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tényleges tenyésztőről van szó. Tk-s kutyussal.
2021. nov. 13. 03:09
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt allergiás reakció a vérvonalban?
2021. nov. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Előző alomban az egyik kutyusnál jelentkeztek oltási reakciók
2021. nov. 13. 03:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor allergiavizsgálat kellene és utána eldönteni.
2021. nov. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném melyik oltástól, ugyanis nem mindegyikre adnak allergiás reakciót, illetve ha az egyikre igen, valószínűleg a másikra nem fognak.


Egyébként oltani így is úgy is lehet, maximum drágább lesz, ha nem kombiként kapja meg a vakcinákat. Egy kölyök kutyus 2. oltását mindenképpen megpróbálnám beadatni.

2021. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
En az orvossal konzultalnek es kifejeznem neki az aggodalmaimat ... de elfogadnam a tanacsait es biznek benne - elvegre o az allatorvos (valoszinu ert hozza).
2021. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kicsit megnyugtattatok. Ugyanis beadattam én is az orvos tanácsára, és bizony ki is jöttek az allergiás reakciók. Ügyeletre kellett menni. Nagyon rosszul érzem magam miatta, hogy miért az orvosra hallgattam, de persze tudom, hogy hosszútávon neki így lesz jobb, ha megvannak az oltásai. 1 kombi 1 parvó elleni volt neki eddig és most kombit kapott megint.

2021. nov. 13. 08:06
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindenképpen utána fogok járni, hogy pontosabban mi is lehetett a gond.
2021. nov. 13. 08:08
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
A leírtak ismeretében utólag azt kell mondani, hogy helyesen cselekedtél, a "tenyésztő" pedig tenyészti tovább az allergiára érzékeny kutyákat.
2021. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek a kilencessel.

Kutyus meg van, jól van, egy parvót nem úsztatok volna meg ennyivel - gondolj erre.

2021. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!