Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatáshoz átveszitek...

Kutyasétáltatáshoz átveszitek a nadrágot,hogy csak az legyen bekoszolva?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem koszolódik.

Nem ugrálhat fel rám a kutya, ha csak nem esek el, legfeljebb poros leszek. De ez a szokásos, mert a fővárosban lakom.

2021. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Németjuhászom van. A séták nem csak arról szólnak, hogy megyünk bele a világba. Már egy sima labdázástól is bármelyik testrészen koszos lehet a ruha. Így én teljesen átöltözök kényelmes kutyázáshoz való ruhába.
2021. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi 99%-ban erdőbe, vagy mezőre visszük őket így igen, mindig átöltözök kirándulós ruhába. Ha orvoshoz visszük őket, vagy a városban, akkor sima mindennapi öltözetben megyek.
2021. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem öltözöm át.
2021. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Melegítőben sétáltatok, de nem azért, mert bekoszolódna, hanem mert az a kényelmes. Amikor tudom, kerülöm a farmert.

De amúgy nem szokott koszos lenni, a kutya nem velem van elfoglalva, amikor sétálunk.

2021. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Középtermetű, közepes mozgásigényű keverék kutyánk van, városszéli lakótelepen, Dunához közel lakunk.


Nyár kivételével igen, van külön kutyasétáltatós cuccunk.


Nyáron kevésbé volt ez kiélezve, mivel nem elegáns helyen dolgozom, nekem a hétköznapi és munkaruhám sem a kosztüm-vonulat, úgyhogy jó időben inkább csak a nagy, futkosós/kirándulós sétákhoz vettem fel kutyás nadrágot/pólót. A cucc többnyire csak kutyanyálas/szőrös lett, akkor meg kimostam.


Viszont amióta kezd esős-saras lenni az idő, azóta igen, van külön kutyasétáltató cuccom, mert egy farmert vagy kabátot nem most ki minden második nap az ember. Még a rövid, esti eü sétán is van "munka" séta közben, ami közben pl. a kutya vizes-sáros szőre vagy a koszos póráz bekoszolhatja a nadrágot vagy a nadrág alja is nedves, koszos lehet pl. ha az avarban sétálunk. Nagy, futkosós, labdadobálós, huzizós, futkosós sétáknál pedig nem azt akarom figyelni, hogy jajcsaknehogy hozzámérjen. És a mién nem ugrik fel, de lehet más kutya nincs megtanítva erre. :-) Most télen sétáltatós cipő, pulcsi és kabát is van (kb. túracuccok), részben koszolódhatnak, részben beizzadok én is egy 1,5 órás dunaparti futkosásban, részben melegek. :-)

2021. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem öltözök át, a BKK járatai sem a tisztaságukról híresek, a kutyaségáltatás közben nem lesz koszosabb a ruhám. Ha meg túrázni megyünk, akkor úgy öltözök, hogy akár tiszta sár is lehetek, de az nincs minden nap.
2021. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazaérek és már öltözöm is át :)

Kényelmesebb és nem lesz szőrös a ruhám.

Vidéken élek, a határba sétálunk és szerintem előző életemben disznó voltam, mert nem tudok tiszta maradni :D

2021. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasetaltatashoz, sportolashoz, munkaba, szorakozni, kert koruli munkakra, strandra es kirandulni ... mindig az alkalomhoz illoen mas-mas ruhat hordok. Nem zavar ha a kutyas szerkom bekoszolodik vagy csupa sar lesz az esoben ... amikor hazaerek rendbeteszem, atoltozok es csinalom tovabb a dolgom. Nem egyfajta ruhat hordok egy nap es itthon sem punnyadok utcai ruhaban ... nalunk valahogy ez a szokas :)
2021. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!