Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás: Hol, hogy...

Kutyasétáltatás: Hol, hogy tudok a legegyszerűbben önkéntes alapon kutyát sétáltatni Budapesten?

Figyelt kérdés

Pécsi vagyok, ott egyetlen releváns menhely volt, ahova bármikor bementél, már adtak is egy kutyát, és örültek,hogy jöttél.


Most,hogy BP-n élek,tapasztalom,hogy itt ennél jóval komplexebb a dolog. Kapcsolatba léptem több menhellyel is (Rex,Noé, Herosz stb. ) és minimum elég bonyolult regisztrációhoz kötik akár az egyszeri sétáltatást is,másrészt leginkább nincs is lehetőség regisztrálni,belépni.


Megköszönöm,ha valaki tud esetleg valami alternatívát akár közvetlen akár közvetett tapasztalata által!



2021. okt. 22. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezni kell és szólnak,ha tudsz menni.

Pesten sokan vagyunk,viszonylag kevés menhelyre.Sétáltató akad,szinte mindig.

Örökbefogadó és ideiglenes gazda nincs elég,kénytelenek panzióba adni több kutyát,annak viszont a napi ellátása 1000ft/kutya.

2021. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg agglomerációban lévő menhelyeken is érdeklődhetsz, ha nem fontos, hogy Budapesten belül legyen. Pl a Zöld Menedék Vácott van, Budaörsön is van menhely, a Border Collie Fajtamentést Diósdon találod, megy oda BKK busz is, az Illatos úton nem tudom, érdeklődtél-e, az gyepi, de ott is lehet segíteni.
2021. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

sajnos szempont,hogy a belvárostól ne legyen 1+ óra az út.

Tudom,a menhelyek rendszerint mindig a városok szélén vannak ,tudom nehéz küldetés,de hátha..

2021. okt. 22. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor az Illatos úton próbálkozz szerintem.
2021. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Illatoson is lehet sétáltatni? Ez nekem új.
2021. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni.
2021. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az illatos úti szervezet egy gyepmesteri telep,nem menhely.
2021. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5/8 : Az ebtelep jó alternatíva lehet, de a honlapjukon nem látok semmit sétáltatással kapcs. Biztos,hogy van ilyen náluk, ha nem is hivatalosan ?
2021. okt. 24. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs náluk ilyen.Önkormányzat tartja fent,vannak dolgozóik akik ellátják a kutyákat.Ez fizetett munka,nem önkéntes alapú dolgozóik vannak.
2021. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!