Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy kutyára csak...

Alla Bársony kérdése:

Igaz, hogy kutyára csak csukott szájjal szabad rámosolyogni, hogy ne látszódjon a fogunk?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez alapvetően az összes állatra igaz, mert a fog kilatszása vicsorgásnak hat. De a jól szocializált kutyák megtanulták, hogy ez nem a támadás jele
2021. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Inkább ránézni nem szabad közben, mert elolvad.
2021. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ,hogy milyen kutya.Egy szocializálatlan,ember közelben nem túl jártas kutya simán hiheti,hogy vicsorogsz rá.És akkor jellemétől függően vagy elszalad vagy megtámad.
2021. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Bár idegen kutyát hosszan bámulni se szabad,ebben kettesnek igaza van.Nem elolvad,de megtámadni megtámad.

Futni sem szabad előle,mert akkor is neked támadhat,préda leszel a szemében.

2021. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Kiprobaltam, hogy hiteles valaszt tudjak adni :) Vicsorogtam a kutyara, mutogattam a fogam es a vegen meg a nyelvemet is kinyujtottam ... eredmeny, szerintem a kutya hulyenek nezett :)))
2021. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Persze,hiszen az a kutya veled nőtt fel vagy legalábbis emberek közt és most veled van ki tudja mióta,tudja hogy az emberek nem fenyegetésnek szánják a vigyorgást.:D

De amelyik kutya nem ismeri ezt az arckifejezést könnyen félre érti.

2021. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Arra az állatra igaz, amelyik nem emberek mellett él. Te a kutyádra nyugodtan vigyoroghatsz, mivel emberek mellett nő fel, nem veszélynek érzi. Az én kutyám időnként úgy néz ki mint aki vissza mosolyog, hát baromi ijesztő, de nem annak szánja :D illetve egy lóval is találkoztam már, aki hátra csapata a füleit (figyelmeztetés hogy hagyd békén), de a gazdája mondta, hogy nem úgy kell értelmezni, mint egy vadon élő lónál, a lovak figyelik a füleket, mert az egyik kommunikációjuk a fül állása. És megfigyelte, hogy amikor az ember mosolyog, nevét, jókedvű, a füle egy kicsit hátrébb húzódik (ahogy mosolyog), és ezt utánozza.
2021. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!