Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes cane corso...

Honnan érdemes cane corso kutyát venni, és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
kb. 500 000-től felfelé vannak árban. Onnan nem érdemes venni, ahol ez alatt árulják.
2021. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Tenyésztőtől,minél tapasztaltabbtól és fajtát ismerőbbtől.Ha régóta aktív a kennel akkor az már egy pozitív dolog.Kérj mindig referenciát.


Valóban elég drága fajta,ha 500.000-et nem is egy 300.000-et biztos számolnod kell az árra.

2021. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Én 400 000-et mondanám az alsó határnak, onnantól meg a csillagos ég. Szerintem nézz utána, hogy mikor lesznek kutyakiállítások, világtalálkozók, ott jobban lehet tájékozódni, ott azért átláthatóbb, hogy kik a tapasztalt tenésztők. Az interneten mindenki azt ír a saját kenneljéről, amit akar.
2021. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
Augusztusban vettem 1000 Euroèrt.Nèzz körül a Cane Corso Fb. csoportban.
2021. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mennyire kezelhető a cane corso? Párom is azt szeretne, én kicsit tartok tőle hogy a fejünkre nő. Otthon tudjuk nevelni, vagy iskolába kell mindenképp hordani? Nem vagyunk szakértők, de totál laikusok sem.
2021. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%
Szia. Èn vettem augusztusban a Cane Corsot. Most 5 ès fèl hònapos, egy szeretetbomba. Mi nem jàrunk kutyasuliba, de hamar megtanulta az alapokat. Kis lepkelelkü. Nem rombolja szèt a lakàst, nèha 4-5 òràt egyedül van. Ha kèrdèsed van, nyugodtan ìrjàl ràm. Üdv. Kata
2021. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

5-ös válaszoló, bár nem friss kérdés, de még hátha olvasod.

Volt már pár fajta kutyám, leginkább őzrző-védő vonalon, de magasan a corsom a legkedvesebb számomra. Kell, hogy következetes, és határozott legyél vele, mert átveheti az irányítást, ezért ha nem vagytok gyakorlott kutyások, akkor szerintem az alap engedelmességhez, szocializációhoz érdemes egy kutyasulit keresni (ez bármely fajtára igaz), de azután amit kapsz ettől a fajtától, az maga a csoda. Már-már zavarbaejtően kötődik a családhoz, le sem tudod vakani magadról, de annyira kedvesen, és aranyosan csinálja, hogy egyáltalán nem teher. Nagyon okos, ha foglalkozva van vele, akkor elképesztően rá tud hangolódni a gazdáira, tényleg minden kis rezgésedet érti. Nagyon jó kutyafajta.

2022. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

500.000ert. Melyik tenyésztő az? Aki veszi az eredményeket?

Vagy az aki a 9hinapos szukat oltatja dokival hogy tuzeljen és minél előbb lehessen kölyke?

Vicc az összes!

Talán 1..2 kivétel van.

2022. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!