Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mihez kezdenek az országok...

Mihez kezdenek az országok köztük Magyarország is a rengeteg kóbor,összeszedett kutyával ? Már túlterhelt a rendszer ilyen szempontból? Más országokban is ennyire sok a kóbor kutya mint Magyarországon ?

Figyelt kérdés
Úgy tudom úgy van,hogy az önkormányzatok megbíznak embereket,hogy szedjék össze a sok kóbor állatot . (sintérek)

2021. nov. 23. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mennek külföldre.
2021. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minek ? miért mennének ?
2021. nov. 23. 17:04
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert a fejlettebb országokban szigorúbb állattartási törvények vannak mint nálunk. Ennek okán hiány van az olcsóbb keverékkutyákból.
2021. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
79%
Vannak olyan országok, ahol nincs ennyi kóbor állat az ivartalanítás miatt. Oda viszik őket.
2021. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Én például Görögországról biztosan tudom. De az attól keletebbi országok is hasonlóan rossz a helyzet
2021. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ennyire sok kutyát beszippantani tud a nyugat ? Magyarország,Görögország,Bulgária,Románia,Lettország,Litvánia stb... országokból átviszik őket a fejlett gazdagabb országokba ? Hogy lehetséges ez,hogy ezt a rengeteg kóbor ebre igény van ? Értem,hogy szigorú állattartási szabályok ,de ami ezekben az országokban van kutya fronton az borzalom. Mindenfelé sajnos észrevehető az országban,hogy sok a kiskutya.
2021. nov. 23. 17:28
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
6. Gondolod, hogy Pl. Németországban már minden kutyatartó olyan tehetős hogy megtud fizetni egy drága törzskönyves kutyát?
2021. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyet. Nekem kicsit érthetetlen ,hogy ezek az országok a fejlettek a keleti országok összes kutyájának tudnak gazdát biztosítani !
2021. nov. 23. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Sok àllat megy Nèmetorszàgba, és Angliàba is. Sok viszont elpusztul, mert nincs időben segítsèg. Van amit már akkor tudunk fogadni/ elhozni a "gazdàtól" Amikor már van új gazdi jelölt. Tele vannak a menhelyek, tele vannak az ideiglenes befogadók. A kutyàk pedig özönlenek. Ezért hajtjuk sokan, hogy ne vegyèl, fogadj örökbe, és két èletet mentesz meg.
2021. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne tudnának? Hiszen Németország pl. több mint nyolcszor nagyobb mint Magyarország, és biztos más nagyobb országokba is visznek kóbor ebeket. De sajnos még így is marad itthon bőven.
2021. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!