Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma Magyarországon szoktak még...

Ma Magyarországon szoktak még kutyákat ártalmatlanítani úgy,hogy nem altatásos módszerrel ?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani olyat,hogy a sintér nem telepekre viszi hanem elásni. Előtte ugye fejbe verik a kutyákat. Utána elássák. Ezt mondják falvakban is. Többszáz kutya tetemét ásták elő egy településen . Nemrég még a híradóban is volt. Éve kb. Olvastam pár napja,hogy olyan sok most a kiskutya ,hogy azt sem tudják hová tegyék miközben tele vannak velük a telepek. Mihez kezdenek ennyi kutyával ?

2021. nov. 15. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ezért ivartalaníts!
2021. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2021. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Vannak a barbár módszerek. Ilyenek mint ez, dögkút.

Van az altatás, vagy van hogy kamionokkal viszik ki külföldre, ahol az egyrészük gazdához kerül, másrészük ki tudja hova.

Homály fedi hova kerül ennyi kutya, nem fogják neked a szervezetek bevallani.

2021. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Illegálba sokminden megy vagy mehet amiből pénz van, ha abból indulunk ki ami a sajtóba is bekerül politikai szinten is.


Legálisan, hivatalosan nem tehetnek ilyesmit!

(de ez többnyire csak az elmélet).


Ha a kérdés az erkölcsi szintre irányulna, akkor véleményem szerint az ma Magyarországon a bányászbéka segge alatt két emelettel.

És csak rosszabb lesz...


Már a mostani 50-sek is sokszor gázosak, pedig ők még voltak honvédek...

2021. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ mire gondolsz itt most. Szervezetekre, egyesületekre, vagy a szomszéd Marinénire aki megkéri a Jóskabá't a szomszédból, hogy csapja agyon /folytsa vízbe a Fifike kölykeit mert már megint lefialt hatot ott a kert végében a láncon.

Utóbbi létezik a mai napig, ne legyenek senkinek sem illúziói.

Szerény véleményem szerint az előbbi is, csak nem verik nagydobra...

2021. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

"gazdához kerül, másrészük ki tudja hova."


Tápba...

2021. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sokan mondják,hogy hülye vagy. A kutyák nem kerülnek tápba. Most őszintén. Szerintem ez lehetséges. Ilyenről még nem hallottam,hogy kamionok viszik külföldre a kutyákat .Eskü. 'másrészük ki tudja' ? Most őszintén ez mit jelent ? Abban nem kételkedtem a marika nénis sztoridra reagálva ezt tudom,hogy létezik . A macskák többször szaporodnak. Nekem volt egy ismim (azóta meghalt) aki sajnos nem ivartalanította a macskáját hanem 1 évben többször tett az utódokkal amit tett.......... Morbid dolgok ezek ,de szerintem ezekről is beszélni kell mert nekem fogalmam sem volt,hogy kamionok is visznek kutyákat külföldre.
2021. nov. 15. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Gázosítás van.
2021. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Gázosítás külföldön kamionok szállítják vagy itthonra gondolsz ? Hogy kell elképzelni mint régen a múltban összeterelik 1 helyre őket (szoba) és megfulladnak ?
2021. nov. 15. 12:46
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Írtak neked egy pár sarkalatos és alá támasztás nélküli verziót te meg készpénznek is vetted?

Jó isten gyere le.


Altatnak,ha sok az állat.Ahol erre nincs lehetőség (ugyanis az altatás is pénz a szervezeteknek,nem tudják ők sem ingyen beszerezni azt amivel kíméletesen végezni lehet egy állattal..),ott marad az hogy más szervezetekhez kerülnek az állatok vagy sajnos kénytelenek egyszerűbb,de brutálisabb módszerekhez folyamodni.

Ne akard elképzelni,hogy mik ezek,mert nem érdemes rajta kattogni.


Ivartalanítsd a kutyáid,macskáid és minél több emberhez juttasd el,hogy ez egy fontos dolog és felelősségteljes döntés.

Minden egyes világra jött állat egy életben lévő életébe kerül.Mert a kölyköt még elvihetik,az idősebbet már altatni fogják azért,hogy a fiatalnak legyen helye gazdát keresni.

2021. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!