Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engednétek a 15 éves fiatokat...

Engednétek a 15 éves fiatokat amstaffot sétáltatni?

Figyelt kérdés
Délutánonként 4 és 5 között kéne levinnie, más programja ilyenkor nincs, a tanulást mindig hamarabb csinálja. Gazdával először ő vette fel a kapcsolatot, később én is. Átküldte a törzs- és oltásikönyvet, kutyaiskola oklevelet, mindegyikben az ő neve szerepelt. Az eddigiek alapján jónak tűnik ez a munka, de kicsit tartok tőle, hogy a fiamat bántaná, hiszen harcikutya. Te engednéd?

2021. nov. 25. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Egy kifejezetten engedelmes allatról van szó, a gyerekekkel is jól kijön. Nem gondolom, hogy probléma lenne vele.
2021. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
8%
Nem. Azok mellé fegyverviselési engedély kellene, nem egy 15 éves gyerek.
2021. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Az amstaff, eredetileg is egy gyermekőrző kutyának lett kitenyésztve, csak a sokk felelőtlen tulajdonos, és tenyésztő miatt változott ilyen vadállattá
2021. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem fajtától függ a kutya fegyelmezettsége és viselkedése. Nyilván befolyásolja, de a legaranyosabbnak tűnő kiskutya is lehet sokkal veszélyesebb egy staffnál. Nevelés kérdése
2021. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a kérdés hogy hány éves a gyerek,hanem mennyire rátermett amstafordhoz
2021. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem engedném! Mondom ezt úgy, hogy nekem is van kettő. A gyereket biztos, hogy nem fogja bántani, de ha véletlenül valami balhé van egy másik állattal, akkor a 15 éves gyerek nem fogja tudni megfogni.
2021. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha a kutya hallgat rá, akkor igen. Én 15 évesen rottweilert sétáltattam, nem volt semmi gond, mert hallgatott rám. Ja, és nő vagyok, voltam vagy 40 kiló vasággyal. Attól függ, hogy a kutya elfogadja-e, hogy a fiad a főnök. Ezt abból nem fogod megtudni, hogy a kutya amúgy nagyon iskolázott, mert ez nem egyenlő azzal, hogy bárkinek szót fogad.
2021. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Csak ismerős kutyával engedném el egyedül, akiről tudom, hogy nem lesz gond.

Csak mert vannak papírok, az nem jelent semmit. Számtalan kutyasulis kutyást ismerek, akinek neveletlen a kutyája, hiába van papír a suliról, ha a sulin kívül nem neveli.

2021. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Én nem engedném. Ha belekötnek mit csinál? Pitbullra hajaz a kutyám ha meg van nyírva és belém is álltak már belém fényes nappal mert cukkolni akarták hogy 'mennyit bír'

Egy 15 éves fiú nem tudom hogy állítaná meg a kutyát ha rájuk kapna

2021. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem, most kovid van, ilyenkor nem szabad kimenni és sétálni, még a végén megerősödik az immunrendszere és a végén túléli a kovidot. Nem szabad!
2021. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!