Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya kölyök kora óta...

Ha egy kutya kölyök kora óta egy emberrel van, akkor az megvédi a gazdiját ha történne valami baj? Nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Ha veletek történt hasonló akkor elmesélitek a teljes történetet?
2021. nov. 25. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem többször megvedett nem kellett ahhoz semmilyen képzés. Mind a cigányoktól, mind a kóborkutyáktól. Sőt egyszer egy németjuhász kitolta alulról a kerítést (úgy, hogy volt vele egy 5 éves gyerek és pluszba egy tacskó )és nekünk rontott. Az én kutyám gondolkozás nélkül leszedte a tacsiról míg én a gyereket védtem. Az enyém is németjuhász gondolom azért tette mert erős a védelmi ösztöne.
2021. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
igen, engem is megvédett
2021. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mentett kutya, 2 éves korában került hozzám. Soha semmit nem morgott meg, nagyon félénk. Már nálam volt jópár éve, amikor az esti sétánál belém állt egy roma srác. Elvolt engedve, de valahogy megérezte hogy gond van és megtépte a srácot rendesen. Akkor viselkedett csak így, azóta semmi agresszív viselkedés nem volt.
2021. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De aranyosak❤️ Nagyon szeretem őket
2021. nov. 25. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutya jellemétől függ, nem attól, hogy mikor került a gazdához. Egy félénk kutya nem fog védelmezni. Nekem 3 kutyám van, pont a 2 felnőtt menhelyi védene meg. A másik 4 hónapos kora óta nálam van, hatalmas szája van, de nem támadna vagy harapna, csak ricsajt csap. Igazából nem bánom, csupán 4kg, még ha meg is próbálna védeni, fizikálisan esélye sincs, ő járna rosszul. Egy rúgás számára halálos lehet. Inkább ugassa az embert távolról, vagy fusson el. A menhelyiek nagyobbak.
2021. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy golden rettriever a kis társam, de ő annyira szeret mindenkit, hogy nem védene meg sajnos.
2021. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Labradorom van. Valamiért alapból fél és morog a nála nagyobb kutyákra (nem mindre), a kicsikkel tündér. Szóval nagy kutyától tuti megvédene. Az embereket imádja, de vmi a romákat nem 😀
2021. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*valamiért
2021. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!