Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs kutyasampon?

Ha nincs kutyasampon?

Figyelt kérdés
Ha nincs itthon kutyasampon, akkor jó lesz az aloeverás Johnson's baba olaj is?Vagy esetleg gyermek sampon?
2010. szept. 5. 12:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet. De pl. az én kutyámnak nem véletlenül keresek kutyasampont. Bobtail, és ha leslagozom, kellemesen bepenészedik, bepállik a szőre alatt, és olyan kellemes lesz neki.
2010. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
WU 2 vagy gyerek shampon, mindketto jo, de a gyerek shampon az gyongebb, tehat jobb a kutyusnak.
2010. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
34%
Szinte minden kutya illetve állatboltban lehet kapni kuytasampont az olcsótól a drágáig. Én nem fürdetném meg a kutyámat emberi samponnal, addig szerintem csak vízzel fürdessétek meg, ha pedig találtok akkor samponnal. Nekem Bobi van, az elég jó, ajánlom mindenkinek:)
2010. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az használd ami kevesebb illatanyagot tartalmaz és természetesebb. Gyereksamponokból lehet kapni olyat hogy elájulsz tőle.
2010. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!