Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát lehet vinni 2 év...

Kiskutyát lehet vinni 2 év alatti gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Nem fogja zavarni vagy félőssé tenni, ha a gyerek folyton sikongat, hangoskodik?

2021. nov. 27. 17:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%

qkker1

Ha elolvasod még egyszer, amit írtam, akkor kiviláglik, hogy nem azt állítom, minden esetben ez történik, hanem hogy én már több ilyen esetet láttam. És ha érdekel, kiegészítem azzal az információval, hogy a kutya záros határidőn belül általában menhelyen, jobb esetben új gazdinál kötött ki.

Arra próbálok utalni, hogy törekedni kéne a felelő, átgondolt állattartásra, és nem csak azt látni, hogy kisgyerek meg kiskutya de cuki együtt - hanem számba venni az esetleges buktatókat is, és úgy dönteni.

De a kérdés annyira szűkszavú, hogy amíg nem egészíti ki a kérdező a szükséges információkkal, addig vaktában lövöldözünk.

2021. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Szerintem aki kutyával nő fel, pont az nem fél tőlük. Én is kutyával nőttem fel és élni sem tudok nélkülük.


Amúgy a kutya az enyém lenne, de egyelőre még egy háztartásban élek egy kisebb gyerekkel. A gyereket nem féltem, a rokonok kölyökkutyái őt nem harapdálják, csak nyalogatják, meg amúgy is pici kutya lenne, nagy kárt nem tudna tenni benne. A kérdés épp ezért inkább a kutya pszichéjére irányult, de ezek szerint “majd megszokja”.

2021. nov. 27. 18:56
 13/30 anonim ***** válasza:
48%
A kutya pszichés fejlődésének nem fog ártani a gyerek, nyugodj meg. 🤣
2021. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak mert ugye a gyerekek elég hebrencsek tudnak lenni :D
2021. nov. 27. 19:01
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Ja, mert a kiskutyák aztán egyáltalán nem hebrencsek, mi?! 🤣
2021. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
30%
Inkabb hivjatok at vkit,akinek kutyaja van. Vmi orzovedo nagy kutya. Az kedves a gyerekkel,’mert birja a fajdalmat. A yorki meg stb jatekkutyak meg megharapjak,ha fajdalmat okoz a gyerek,mert nem birjak a fajdalmat.
2021. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ő szerencsére tudja, hogy nem szabad piszkálni a kutyákat :) Csak simizi őket meg szaladgál előlük.
2021. nov. 27. 20:55
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
Már miért ne lehetne?Két éves gyerekünk van,most hoztunk kölyök kutyát.Teljesen független a kettő egymástól !Amugy màr van egy felnőtt kutyánk is,nagyon szeretik egymást!
2021. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
#2 jo nagy hülyeségeket írsz!😅És hol van a gyerek anyja,apja?😳
2021. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Így miért ne lehetne? Szóval az más ha neked van egy 2 éves gyereked és mellé hozol egy kölyök kutyát. Úgyis lehet csak az nehezebb, mivel a kölyök kutyával sokat kell foglalkozni, sokszor kivinni még szobatiszta lesz és ha mondjuk egyedül vagy , nincs segítséged elég nehéz.
2021. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!