Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanál 4...

Milyen kutyát választanál 4 éves ADHD-s gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Tehát izgága,örökmozgó,nem érzi a veszélyt,nem érti mi az,hogy nem. Tehát egy nyugodt,nagytestű kutyus kéne. Mindenképpen tenyésztőtől.

2018. jan. 25. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
93%
Nem választanék mellé kutyát! Ha a gyerek nem érti a nemet, s addig nyúzza a kutyát amíg az odakap - márpedig nincs olyan fajta/személyiségű kutya ami nem elégszik meg a folyamatos, esetleg erőszakos zargatástól.
2018. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
8%
Bullterrier, Bullmasztiff, Masztiff, Bernáthegyi. Nyilván nem csak ezek a fajták jók, de most ezek ugrottak be. Egyébként általában a nagy, lomhább kutyák jók kisgyerek mellé.
2018. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az első írta inkább ne. Mert tényleg nincs olyan kutya ami nem kap oda ha nyúzák folyamatosan.
2018. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
95%

Első vagyok. Nyilván léteznek terápiás kutyák, akik tűrik az eszetlen dögönyözést is, de az ki van képezve, hozzáértő gazda van mellette míg gyerekekkel foglalkoznak.

De ilyen kutya nem terem minden bokorban!!!

2018. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyet mindkettőjük érdekében
2018. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Nevelési tanácsadó.óvónéni és pszichológus is mondta már,hogy szerintük használna.

Interneten is találtam sok cikket. De kobkrét fajtákat nem említenek.

2.köszi. Megnêz a fajtákat.

2018. jan. 25. 20:41
 7/61 anonim ***** válasza:
89%

:))))) Szerintem még a rottweilert is belehetne venni a második válaszába. Anyám borogass :))


Kérdező, szerintem a gyereked segítői apró testű kutyára gondoltak, bár az is szépen odamarad (sőt!), ha unja a nyomorgatást! Nem hiszem, hogy a kutya a megoldás a gyereked problémájára. Amúgy is te nevelnéd, ilyen hozzáértés mellett ne kockáztasd a gyereked testi épségét!!!

2018. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
88%
*odamar
2018. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
5%
Hipernyugodt idős menhelyi kutyus.Maximum...
2018. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%

Először is meg kell a gyereket nevelni (a nem szó lexarása nem húzható rá mindenre). Elhiszem, hogy ADHD-s de korlátok nekik is kellenek. Nem érti, mert nem akarja érteni, nem vagy következetes.


Míg meg nem neveled, ne vegyél neki kutyát.

2018. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!