Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztő nem nézi meg hova...

A tenyésztő nem nézi meg hova adja a kiskutyát?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

Nem nézi meg, hogy 4 kisgyerekhez ad egy nagytestű kutyát?

Ha megtudja a tenyésztő, hogy bántja a gyerek tehet valamit?



2016. dec. 11. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem biztos, hogy nem tenyésztőtől van a kutya. Tenyésztő kinti tartásra sem adott volna oda egy kölyköt decemberben.
2016. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy a kutya tenyésztőtől lenne.

Amúgy pedig miért ne adhatna 4 gyerek mellé kutyát? Normális esetben ez nem okoz gondot. A fenti esetben a gyereket kellene fegyelmezni, és nem engedni neki, hogy kergesse, üsse a kutyát.

2016. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, én nem ismerek olyan tenyésztőt, aki decsemberre kinti tartásra adna egy 8-10 hetes kölyköt...

Egyébként meg, a gyerek egyáltalán nem kifogás, a masztifok egyébként is "családbarát" kutyák.

Itt az anya a hibás, hogy nem tudja megnevelni a gyereket.

2016. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Biztos nem tenyésztőtől van!

Kinti tartásra rövid szőrű fajtát főleg kölyök kutyát nem ad el!!

Gyerek mellé nem akadály a kutya csak tudni kéne a gyereket nevelni.

Nincs elég határozottan rá szólva szerintem.

Én adnék neki egy nyaklevest,ha most a kisebbet bántja mi lesz az oviban? suliban? ott is majd talál vkit akit majd püfölni fog?


Ezt csírájában kéne elfojtani,na meg hogy nem szimpatikus neki a kutya nem ok arra,hogy erőszakos legyen vele.


Érdekes anyám sem volt erőszakos sosem,de ha messzire mentünk húgommal kaptunk egy nyaklevest,na többet nem csináltuk. Ő is úgy mondta amikor a szép szó,büntetés nem használt jött a nyakleves,kisebb pofon.


Szerintem ennyi belefér!


Ha nem segít a szép beszéd,büntetés az azt jelenti,hogy a gyerek számára nem elég erős büntetést kapott.Azért csinálja tovább, egy nyakleves után már nem hinném,hogy próbálkozna.


De az anyuka tudja. Viszont a kutya 7-8 hónapos korára amikor kamaszodni fog,úgy oda harap majd a gyereknek,hogy azt megemlegeti egy életre. Bár 4 kisgyerekhez minek egy kutya gőzöm sincs.

2016. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!