Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan etessem a kutyám hússal?

Hogyan etessem a kutyám hússal?

Figyelt kérdés

Nyershussal szeretném etetni a kutyamat tisztaba vagyok vele hogy kell a hus melle más is, de mi az ami tenyleg kell. Annyi ilyen oldal es video van hogy nemtudom eldonteni melyika jo.

Bull terrier.

Kolyoknek más kell mint felnott koraba



2021. nov. 30. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket a zoldsegeket hasznalom legtobbet: zoldborso, sargarepa, edes burgonya, zeller, cekla, kaposzta, sutotok ... persze minden mast is szoktam adni, de a felsoroltakat leginkabb.


Husbol kap: kacsat, marhat, birkat (ezek mehetnek nyersen is) ... sertest is adok, de nyersen soha.


Amugy nem sokat szoktam szorakozni, osszedarabolom a dolgokat es a tepsi aljat kibelelem a zoldsegekkel ... ezt befedem a feldarabolt hussal ... lefoliazom es 1 orat sul a sutoben utana leveszem a foliat es nagyjabol sutom meg 3/4 orat es mar kesz is. Fuszerezni nem kell, max egy kis sot elbir.


Izuleteire nagyon komoly kocsonyat szoktam csinalni, de nem a zsiros reszebol hanem sok porcogobol-borbol-inakbol es tomeny husbol ... doki meg is emlitette a multkor, hogy bar csak minden kutyanak ilyenek lennenek az izuletei :)

2021. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

11+


Amugy az aranyok nalunk 2/3-ad zoldseg - 1/3-ad szin hus. Rizst, tesztat es ilyen 'toltoanyagokat' egyaltalan nem hasznalok.

2021. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Lépj be ebbe a csoportba: [link]

És olvasgasd a START file-t, abban minden benne van. A csoportban kérdezhetsz is nyugodtan. Írnak itt gyakorin jó dolgokat az emberek, de sok mindent kihagynak, ez alapján ne kezdd el etetni a kutyádat semmi képpen.

2021. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!