Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elrontottam? Fognak még...

Elrontottam? Fognak még valaha tálbol enni?

Figyelt kérdés
4 hetesek a kiskutyáink es kézbol etettem oket.es itt montátotk h ne etesem kézbol de viszont most már tálbol nem akarnak enni.végigyalogolnak a kaján.megszagolják de nem tudnak enni belle.elrontottam?fognak még valaha tálbol enni?hogy csináljam?
2010. szept. 5. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:

ha már nagyon éhesek lesznek majd enni fognak onnan és akkor megszokják hogy többet nem kapnak kézből.

nyugi:)

2010. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elobb a kaja helyet a tálat rágta.nem talája a kaját?pedig már látnak!
2010. szept. 5. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
dehogynem találja ha nem is látná érezné az illatát.
2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
..... Minek neked kutya?
2010. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az nem 1-2 nap alatt történik. Előzőleg kérdeztem, most itt is még egyszer: milyen tápot adsz nekik enni?
2010. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

h h minek nekem kutya?hat mert szeretem a kutyákat.csak egy kicsit elrontottam.de már probálkozok javítanmi a hibáimon.amugy eddig 5 kutyát neveltem fel gond nélkul.csak most lettek kicsik es hát még nem tuttam h kell csinálni.

KOSZ A JO VáLASZOKAT

2010. szept. 5. 17:28
 7/9 A kérdező kommentje:

BONO fitt + royal canin(starter)

KEVERVE

beáztatva

és oszemixelve

2010. szept. 5. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Bono fit-et hagyd a francba, nem igazán jó, nem csodálom, ha nem eszik. A RC viszont kitűnő választás.
2010. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi nem rontottad el őket. Egy ideig én is etettem kézből a kutyumat, mert agyon kényeztettem. :)

Ugyanúgy van most is példa rá, hogy kézből kap.

Ha éhes, akkor tök mind1, hogy tálban van, vagy földön, vagy éppen kézből kapja.

Meg különben is, a jutalom falatokat is kézből kapják a kutyusok. :)

Úgyhogy nyugi, nem rontottál el semmit sem. ;)

2010. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!