Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele ?

Mit csináljak vele ?

Figyelt kérdés
Egy barátom megkért, hogy vigyázzak a vizsla kutyusára. Mindig nagyon mozgékony, viszont tegnap óta fekszik. Létezhet hogy hiányzik a gazdija vagy valami betegsége lett?

2021. dec. 3. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Létezhet, hogy hiányzik neki a gazdája, azt hiszi, ott lett hagyva nálad örökre. Ha eszik, iszik, pisil, kakil, akkor nagy baj nem lehet.
2021. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
A vizslák imádnak a gazdájuk árnyékában lenni, úgyhogy simán elképzelhető, hogy hiányzik neki.
2021. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát megkérdeztem egy állatorvost is és ő is ezt mondta. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 3. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-nek igaza van.

Nekem Vizslám van elmentem két hétre a rokonaimhoz nyáron, elvittem a barataimhoz ugyan ezt csinálta. Azért csinálja mert hiányzik neki a gazdája eszik,pisil,kakil akkor nem beteg csak hiányzik a gazdi

2021. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!