Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapos kiskutya? Mit...

Harapos kiskutya? Mit csináljak ha folyamatosan harap a kiskutyam? Nem tudom egyszerűen leallitani, es eléggé nagy fajdalmakat tud okozni. Ez nem fog örökké tartani ugye? és nem jelenti azt hogy agresszív lesz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jelent agressziót. De az gond, hogy nem tudod leállítani, nem tudod kontrollálni. Ha most nem tudod kiépíteni a gátolhatóságot, később jóval nehezebb lesz.
2021. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha harap, orrba vered es nem jatszol vele tovabb. Hamar megtanulja hogy a gazdit nem harapjuk.
2021. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első kutyatulajdonos vagyok azt elfelejtettem írni
2021. nov. 30. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy kettes írja. Orrára pöccintesz, mondod, hogy nem! és abbahagyod vele a játékot. Ha pedig csak nyalogatja a kezed, szépen játszik, akkor dicsérd meg, simogasd.
2021. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor minél hamarabb kezdjetek el kutyaiskolába járni!
2021. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
10 hetesen hova vigyem még kutyasuliba? + nem mondenki teheti meg sajnos az ilyen dolgokat
2021. nov. 30. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb - ahogy megkapta az oltásait. Most kapta meg a 3. oltást, tehát nemsokára viheted.

Ja igen, a kutyatartás költséges. Ha egyedül tudod nevelni nagyon jó, ha nem tudod nevelni kérj segítséget.

2021. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
#6 ha egy kutyasulit nem tudsz kifizetni (ami alkalmanként kb. 1500 forint), akkor baromi felelőtlen vagy, hogy kutyát tartasz. Minőségi tápot tudsz neki venni? Ha bármi történik, ki tudod fizetni a tízezreket állatorvosra? Én biztosan nem vettem volna kutyát, ha nem tudnám neki a legjobbat megadni. De mindig elfelejtem, hogy az emberek többsége önző és felelőtlen.
2021. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy a #2-es írja az orrára koppintasz ujjbeggyel, vagy odacsippentesz a nyakszirtre és határozottan rászólsz "XY (a kutya neve) NEM", majd szigorú szemmel "távol tartod" 10-15 másodpercig, s nem azonnal bocsájtasz meg hanem hagyod hogy kicsit "engesztelni próbáljon".
2021. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ahova vihetnem kutyasuliba 65 000 ft amit ugyan 3 reszletben kell kifizetni, de ket het mulva meg nem igen tudnam vele elkezdeni + masfel oras az út oda.

Egyébként minőségi tapot eszik, mindent IS megkap. Es ketlem, hogy az összes kutyakazdi, aki szereti es mindent megakar neki adni vitte iskolba. Nem ettől függnek a dolgok.

Önző es felelőtlen vagyok mert esetleg befogadok egy kutyát akinek otthont adok? Kicsit gonzolkozz mar...

A legtöbb figyelmet kapja, es szeretet. Az ilyen dolgokban meg tanácsot kérek ki hogy csinlata, mert hiszem, hogy megoldást talalunk otthoni praktikakkal is.

2021. dec. 1. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!