Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha úgy tűnik...

Kkuszpotyi kérdése:

Mit csináljak ha úgy tűnik hogy a kutyám depressziós?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kutyám. Nemrég érkezett 2 új macska a családba, és azóta észlelem ezt. Mielőtt a cicák megérkeztek volna, a kutyám aktív volt, mindig jött velünk sétálni, vidám volt. Most hogy megjöttek a macskák azóta kedvetlen, ritkábban jön velünk sétálni, és gyakran nem jön elő a házából ha szólunk neki. Étvágya van, és iszik is rendesen. Nyilván amikor megjöttek a macskák akkor velük kellett foglalkoznunk hogy beilleszkedjenek. És a kutyára kevesebb idő maradt. Az tény hogy a kutyánk nem szereti a macskákat, de ezeket megszokta. Nagyon aggódom érte, és tanácstalan vagyok. Olvastam pár cikket hogy hogyan lehetne éreztetni a kutyával hogy szeretjük, de az a gond hogy senki sincs otthon napközben és én szoktam vele leginkább törődni. Az tény hogy kicsit jobban foglalkozunk a macskákkal és ez neki rosszul esik de próbálunk vele is ugyanúgy törődni. És én is hibás vagyok mert ugyanúgy kellett volna velük törődni. Kérlek adjatok tippet hogy hogyan éreztethetném vele hogy ő is fontos tagja a családnak mielőtt még késő lenne??
2021. nov. 28. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem jon veletek setalni? Fogod es elviszed, nem is ertem.


Ha valoban “csak” rossz kedvu a macskak miatt es a szervi okokat biztosan ki tudod zarni (tehat allatorvoshoz vidd el elso korben), akkor tessek tobbet foglalkozni vele es ne hanyagold el.

Ha nem beteg, akkor az lesz a baj, hogy ra kevesebb ido jutott. Valtoztass ezen.

Kozos jatek, napi seta+farasztas legyen meg.

2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!