Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil a kutyám a szőnyegre?

Miért pisil a kutyám a szőnyegre?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos kutyám aki még mindíg a szőnygre végzi a dolgát. Hogyan tudnám leszoktatni erről? (Kindi benti tartásban van éjszaka mindíg bent)

2021. dec. 3. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ki kéne tisztíttatnod a szőnyeget, hogy teljesen kimenjen belőle a pisiszag. Aztán mikor bent van, akkor is engedd ki 2-3 óránként (persze éjszaka nem kell), és ha kint pisil, adj neki jutifalatot. Éjszakára érdemes lenne egy kutyaoviba bezárnod, hogy ne pisiljen a szőnyegre.
2021. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőm 2 éves havanese kutyája a mai napig ezt csinálja. Véleményem szerint nevelés kérdése. Ami biztos, hogy hozzám azóta nem hozhatja át. Odahugyozott és odaszart a lakásomban a nappali szőnyegre, ami szerintem felháborító. Sajnálom az ilyen kutyikat, az én pofám égne, ha a kutyám ezt csinálta volna. És nem a kutyát, hanem a gazdát hibáztatom....
2021. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is volt ilyen kedveske rokonunk. Hozta a kutyát, aki odaszrt, és eszébe se jutott feltakarítani utána. Többször nem hozhatta.
2021. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindíg teljesen kitisztítom a szőnyeget és napközben is kiengedem többször. Volt egy időszak amikor teljesen szobatiszta volt de most nem tudom hogy mi van vele. Sajnos nem tudom "rajta kapni" mivel soha nem veszem észre. Nincs valami tippetek hogy mit lehetne csinálni?
2021. dec. 3. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Pelenkat vegyel amit a szonyegre rakhatsz. Meg jutalmazd meg ha kint vegzi a dolgat. Szerencsetlen honnan tudhatna hogy hova lehet neki csinalnia?
2021. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vegyél taszító sprayt és sprézd be vele a szőnyeget.
2021. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Volt pelenkára szoktatva?
2021. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem
2021. dec. 3. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
akkor meg mit akarsz?
2021. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert neveletlen és igénytelenség van nálad, ha a kutyahugyos szőnyeget szagolod.
2021. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!