Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szamojéd mennyire egygazdás...

Szamojéd mennyire egygazdás típus?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni egygazdás fajtákat (ami nem agár- és pásztor kutya)?

2021. dec. 8. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A shar-pei egygazdás kutya. De most akkor a szamojéd érdekel vagy jó akármi?
2021. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Az alkérdésre tudok válaszolni. A roti, a stafford, pitbull, a harcikutyák egy gazdásak. Ez azt jelenti, hogy egy emberre hallgatnak igazán, de megfelelő szocializációval barátságosak.
2021. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat< 3 A szamojéd érdekel, de nincs kizárva semmilyen kutyafajta.
2021. dec. 8. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

" de megfelelő szocializációval barátságosak"

Bocsánat az offolásért, de egy 20 évvel ezelőtti történet jut eszembe, amikor még azt sem tudtam mi az a pitbull. Egy internetkávézót üzemeltettünk és kimentem cigizni. Egy kutya volt kikötve az ablakrácshoz a tűző napon, olyan vastag pórázon, amilyet még nem láttam soha. Színtiszta izom volt, és lógott a nyelve a nyári hőségben. Odamentem hozzá, felállva, farkcsóválva fogadott, megszagolta a felé nyújtott kezemet, hagyta magát megsimogatni. Odaguggoltam mellé, és megtapogattam a vastag izmait. Hagyta.

- Hú, te aztán színtiszta izom vagy! Nem vagy szomjas?

Hoztam neki egy nagy tányérban tiszta vizet. Hálásan lefetyelte. Akkor jött ki a gazdi a kávézóból. És kissé megijedve kérdezte, hogy nem lett semmi bajom a kutya közelében? Merthogy ez egy harci kutya. Megnyugtattam, hogy szerencsére a kutya nem tud erről, és én sem tudtam. Én csak a szokásos módon kezdtem kommunikálni a kutyával, aki egy jólnevelt kutyához illő módon kommunikált vissza velem. Minden a legnagyobb rendben volt.

2021. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Kertben vagy lakásban? Mert a németjuhász lakásba pl nem.
2021. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kertesbe :D
2021. dec. 9. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!