Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szállító box-ot olcsóbba...

Kutya szállító box-ot olcsóbban hol találok? Boros! Heves Pest megye!

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisbabám ,de mivel van egy 4éves tündéri Yorkim, ki kell találnom valamit hogy "elzárjam " a kicsitől!(legalább míg megszokja/tanulja h a hálószobába ő nem mehet be,mert az ágyra felugrik ha nem vagyok ott )

Panel lakásban lakunk a párommal, a kiskutyámtól nem szeretnék megválni!Viszont higiéniai okok miatt is egy időre el kell "zárnom" a kicsitől ami szerintem érthető!

Szüleim nem vállalják,barátaim sem erre az időszakra!(ez az idő max 8hónap)

Ezért arra gondoltam hogy veszek egy szállító boxot,amolyan nagyobb 107cm-es fémet és abban tartom amikor a pici felvan ,eszik ilyesmi!Persze a séták meglesznek és ugyanúgy fogok vele foglalkozni is!

Nagyon drágák ezek a boxok ,azt szeretném ha valaki segítene ez ügyben!Vagy adjatok más tanácsot ha tudtok!

Mindenesetre nem szeretném a kutyát előrébb helyezni a gyerekemtől!Úgy szeretném megoldani hogy mindenkinek jó legyen...már amennyire lehet az adott szituációban.

köszönöm a válaszokat (erkölcs csőszök ne,így is bánt a dolog eléggé)


2010. szept. 6. 10:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Borsod:)
2010. szept. 6. 10:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A higiéniai problémák miatt szerintem ne aggódj, egy oltott, féregtelenített benti kutya mellett, ha az alap higiéniai dolgokat betartod (kézmosás stb), akkor semmi gond nem lehet. Az életemnek nem volt olyan pillanata, mikor nem volt kutyánk és macskánk, és elég jó egészségű felnőtt lettem én is.


Azt meg, hogy a szobába, ágyba ne menjen be, szerintem megpróbálhatod neveléssel is megoldani, ha a gyerekedről van szó, szerintem tudsz elég eréjes lenni ahhoz, hogy egy kis Yorki elhigyje, hogy mostmár ezt tényleg nem szabad.


Nem tudod valahova egy kis rácsos ajtóval kicsukni? Konyhába, előszobába ilyesmi?


A boxok tényleg baromi drágák, ráadásul ha eddig nem volt hozzá szokva, akkor hisztiizni fog benne, azzal meg szintén zavarja a babádat.

2010. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm - asszem az ikeában vett - összeilleszthető (amennyit szeretnél) babarácsot használ. Így nála van egy 8 szögletes szobakennel.


Bár én nem értem teljesen h miért kéne elzárni a kutyát. Úgy fogja érezni, h ki van rekesztve és ezt össze fogja kötni a gyerek érkezésével, és utána lesz nehezebb. Nem tartom jó ötletnek ennyire megváltoztatni az életét egy gyerek érkezése miatt. De ez a te dolgod.

2010. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...ilyen:

[link]

2010. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Újszülött babát nem akarok úgy hazavinni hogy előtte a kutya feküdt az ágyon vagy bárhol!Nem tudom még a kiskutyám reakcióját majd kiderül!Ez az ikeás dolog tetszik!Külön szobába lenne!Igazából a párom ellenzi nagyon azt hogy a kutya "szabadon" legyen!Mert akármennyire is mondták anno h a Yorki nem vedlik elég sok szőre van szanaszét!Folyamatos fésülés mellett is!

Nem betegeges a kiskutyám de bolha se féreg se más egyéb betegségekben nem szenved..oltásai rendben vannak!Ha kicsit nagyobb lesz a babám akkor mindenképpen "összeszokatom" őket hisz a kutyus is családtag!De még most tartok tőle!

Világ életembe állatok mellett voltam én is..vidéki vagyok!Csirke kacsa disznó kutyák macskák...de egyik sem házba volt!A párom így is nagyon nehezen ment bele abba hogy Beni bent legyen mert szerinte az állatnak nem a házban/lakásban a helye!Még ha 3kilos is...

Hmm nincs mit szépíteni...sz@r helyzetben vagyok:S

2010. szept. 6. 11:28
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tartom jó ötletnek ennyire megváltoztatni az életét egy gyerek érkezése miatt

Lehet neked nem nagy dolog de nekem nagyon nagy!Első baba és tele vagyok aggodalommal!Nem egy gyerek hanem az Én gyerekem...

2010. szept. 6. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Van olyan rács is, amit az ajtófélfák közé tudsz illeszteni, és nyitható-csukható. A kutya sem tud bemenni a gyerekhez, a gyerek sem tud kimenni a kutyához.

[link]

2010. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. szept. 6. 13:04
 9/13 anonim ***** válasza:

"Lehet neked nem nagy dolog de nekem nagyon nagy!Első baba és tele vagyok aggodalommal!Nem egy gyerek hanem az Én gyerekem..."


Tudom miről beszélsz. Átestem rajta én is :o)

[link]

Rosszabb ha már az elején a gyerek és a kutya között "feszültség" keletkezik. A kutya érzi, tudja h a gyerek miatt vesztette el a családban a megszokott státuszát, miatta van kirekesztve. Aztán ezt kutyája válogatja h ezt h reagálja le.

2010. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,majd eldől!Amúgy Nagyon édes kép:D
2010. szept. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!